Nový podcast – Naviják

Publikoval , Igor Slavík

O tomto “projektu” přemýšlím už dlouho. Trochu mně do toho hodil vidle Coviďák. Ale teď už nechci čekat. Takže testy a jde se dělat první díl. Pozval jsem si Luboše. Kamarád, blízký spolupracovník, mistr všech kategorií FipsMouche vypsaných soutěží. To vlastně nemá vůbec nikdo. Ale aby nám nespychl, tak už jej přestanu vychvalovat. Poslechněte si to sami.

Zpět k podcastu. Studio jsem si zařídil v obytňáku. Konzultoval jsem to se zvukařem a ten mně to doporučil. Investoval jsem do kvalitního vybavení, se kterým se teda musím naučit ještě pracovat. Jak se říká, učený z nebe nespadl. To se potvrdilo hned u prvního dílu. Selhala technika. No, selhal jsem já, protože jsem něco nevyzkoušel, nenastavil správně, tak mně chybí část videa. Audio je ok. No, taky má drobnou chybku. (značím si poznámku: když natáčíš podcast, neměj zapnuté topení. Hučí to…).

První oficiální díl není bezchybný, ale to je dobře, protože je tu prostor ke zlepšení. Být dokonalý hned na začátku je nuda. 😉

V plánu  jsou rozhovory s různými muškaři, rybáři, kamarády. Určitě to nebude omezeno pouze na závodníky, i když k těm mám nejblíže. Ale mám v merku i vazače, “barviče”, muškaře, kteří berou muškaření jako životní styl. Takže jednou pozvu i Tebe. 😉

Podcast (pouze k poslechu) bude na různých platformách – Spotify, Anchor, Podcasty od Apple, Google Podcasty… Jednotlivé díly jsou různě dlouho nahrávané. Ale na Spotify jsou hned po uveřejnění.

Nicméně to budu dávat i na YouTube. Zatím to bude takový syrový video záznam (s Lubošem bohužel není obrazový záznam kompletní), ale audio je snad přijatelné. Budu se snažit zlepšit. Takže se na to můžete mrknout či jen poslechnout na YT.

 

Zde je Trailer – úvodní díl.

A už nahrávám díl s Lubošem. Ten už je k poslechu na Spotify.

Těším se na kladné reakce. 😉 Negativní konstruktivní reakce vítám, ale opatrně s nima.

 

 

 

 693