Guiding/Škola

MUŠKAŘSKÉZÁVODY.CZ – GUIDING – team webu muskarskezavody.cz organizuje říční i jezerní muškařské školy každý rok. Jako další služby nabízíme eshop s muškařským vybavením firmy Hanák Competition, vodotěsnými taškami a batohy ORTLIEB, osvědčenými druhy mušek a jiným vybavením. V neposlední řadě nabízíme guidingové služby jak v ČR, tak i zahraničí po předchozí domluvě. Je možné nás kontaktovat na email: info@muskarskezavody.cz


Spolupracujeme:

HANAK s.r.o. – S firmou Hanák s.r.o. spolupracujeme od prvopočátku fungování těchto stránek a děláme pro ni testování nových produktů, PR služby a jejich sortiment je umístěn i na našem eshopu. Blízká spolupráce nám umožňuje vyvíjet to nejlepší možné muškařské vybavení a sledovat nejnovější trendy. Příkladem jsou špičkové superlehké pruty Superlight SLT navrženy z těch nejlepších materiálů s vlastnostmi, které čekáte od muškařských prutů nového tisíciletí.

ORTLIEB WATERPROOF – Od roku 2015 jsme navázali spolupráci s českým zástupcem pro ORTLIEB. Jsme vybaveni vodotěsným sortimentem, který využíváme na všech cestách nejen okolo vody. S batohem Duffle RS110L už nemusíme řešit nadváhu do letadla. Tato cestovní taška je extra lehká, voděodolná a kvalitní řešení uchycení koleček na hliníkovém rámu zajišťuje pohodlný transport tašky. Batoh Mesenger Bag lze dobře využít jako příruční zavazadlo, ale je vyzkoušen i jako pomocné nadnášedlo při těžkém brození vodou.

GoPro – pojem ve světě adrenalinových sportů. Naše závodění je kolikrát taky pěknej adrenalin. Tak jsme si řekli, že bychom se rádi přidali k těmto zběsilým sportovcům. Proto jsme      oslovili českého ditributora těchto jedinečných kamer – firmu GOHD.cz. Zpočátku se na nás dívali lehce pobaveně. Ale potom jsme našli společnou řeč a domluvili jsme se na spolupráci. Nadělili nám opravdu skvělé vybavení. My je nezklameme a důvěru v nás jim vrátíme ve formě videí, fotek a vůbec propagace těchto skvělých kamer.

 936