Naviják Bonus #2 – Vojta Ungr – MS v muškaření, Španělsko 2022

Publikoval , Igor Slavík

MS Španělsko 2022

Je to skvělé, protože “naši” kluci jsou po menší pauze opět na stupních vítězů. Ve Španělsku se bojovalo víceméně “jen” o bronz. Proč? Protože domácí Španělé a Francouzi si hráli svoji hru mimo dosah ostatních týmů. Ať už byla výhoda díky domácímu prostředí nebo díky aktuálnímu rozložení sil.

O MS jsem si povídal s Vojtou Ungrem. Odpovídalo se i na otázky, které jste poslali před natáčením na FB a instagram. Většina byla zodpovězena. Bohužel ne všechny, protože přišly až po natáčení. Chyba byla na mé straně, protože jsem na zasílání otázek upozornil příliš pozdě. Příště si budu o otázky psát s předstihem.

 

Třeba jednou stream

Jinak bych chtěl někdy zkusit stream s nějakým hostem. Ale ještě se to musím naučit. Propojit kameru, mikrofony a jak to vůbec spustit. Tam by pak otázky mohly být pokládány on line okamžitě. 😉

 

Albert

Jo a ještě k Vojtovi. No, teda spíš k hrdince Ivetce. Ta totiž Vojtovi během mistrovství porodila syna Alberta. Gratulace a poklona hlavně jí. Hodně štěstí a zdraví Albertovi. A o všechno ostatní se už musí postarat Vojta. O víkendu proběhlo “zapíjení” a musím konstatovat, že Bertík bude zdravý jako řípa.

 

Solidních 75 cm

 

YouTube

 

 

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Sledování mého kanálu na YouTube

Proč je to pro mě důležité?

Vysvětlení: Jakmile máte 1000 sledujících a 4000 hodin odsledovaných, začíná vám YT platit. Aktuálně by to bylo asi kolem 500-700,- Kč měsíčně. Takže žádná sláva, ale aspoň něco. 😉

Je to jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko  – Pokud účet nemáte, museli byste si jej zřídit a to uznávám, že je složitější. Tak řekněte těm, kteří jej mají. Nebo sdílejte moje epizody napříč sociálními sítěmi. Aktuálně mně chybí už jen 75!!! odběratelů. Magická hranice se blíží. 😉 Díky moc.

Sledovat ZDE.

Podpora podcastu Naviják

Připomínám možnost podpořit Naviják, resp. jeho tvůrce, tzn. mě.  😉
Pobavil mě Jarda Novák – viz jeden z předchozích dílů ZDE, když mně volal a říkal, že jeden kamarád mu chválil díl Naviják, kde byl hostem. A Jarda mu s tím jeho typickým úsměvem a pohledem nad obroučkami brýlí říká: ” A platils?” Kamarád se trochu začervenal a odvětil, že ne. A Jarda na něho: “Přece bys neposlouchal zadarmo…” A kamarád přislíbil, že to napraví. 😀
Pokud Vás díl bavil, budu rád za příspěvek.
A všem, kteří mě už pozvali a zase třeba pozvou, ze srdce děkuji.

 

Už mě pozvali (k 16. 10. 2022):

Michal Machačka, Martin Sichyngr, Radim Kapica, Marek Macholda, Miroslav Ekart, Renata Jílková (Písek), Daniela Jahodová (Petr Jahoda), Radoslav Kozohorský, Aleš Poláček, Karel Kobliha, Martin Kadlec, Patrik Martinec, Tomáš Šrámek, Luboš Roza, Jan Václav, Vojtěch Škvařil, Jan Šula, Vojta Ungr, Ondřej Bartoš, Pavel Zemánek, Jiří Jánský, Miroslav Florian, Jiří Šulc, Tereza Rutová, Zdeněk Hertel, Luboš Straka, David Kunc, Petr Barák, Jiří Kotlín, Radim Perutka, Aleš Polák, Karel Skákal, Vilém Kurec, Václav Vrhel, Jaroslav Iha, Jan Hnilica, Martin Kočí, Karel Frelich, Roman Mrkva.

Děkuji moc.

Je to pro mě nejen ocenění už vykonané práce, ale i motivace do práce budoucí.
Jednoduše načtením QR kódu v internet bankingu mně můžete poslat příspěvek.
Částku můžete samozřejmě upravit.
Díky moc.

Číslo účtu

Pár sledujících se mě ptalo, jestli není jiná možnost podpoření.
Takže pokud se někdo nekamarádí s QR kódy, zde je moje číslo účtu 675628613/0300.
Když tak napište do specifického symbolu 007 nebo do poznámky Naviják.
Musím tento příjem přiznat a zdanit, tak ať to nemusím komplikovaně hledat. 😉
Díky moc i Vám.

QR kódy

 

 15