Naviják #75 – Robert Broda – Pirát Rob

Publikoval , Igor Slavík

Pirát Rob – ikonická postava pro kapraře. Mezi muškaři zas tak známý není, ale po té, co jsem natočil podcast z Balatonu s týmem Carpriders, mně  přišlo na instagram docela dost zpráv. Že jako kdy budu dělat rozhovor se Skopexem a Pirátem a … Zpráv přibylo zvláště po té, když Pirát se svým týmem Nikl & Carp´R´Us 3 (Ruda Soukup,  ) IBCC nekompromisně vyhráli. A ještě navíc přidali rekord v kg – 1337.24 kg kaprů za 6 dnů a 6 nocí. Šílený.

V duchu jsem si říkal, vždyť já vlastně ty kluky vůbec neznám. A zatím, tedy většinou, hosté v “Navijáku” byli z řad mých kamarádů. O kterých něco vím, se kterými jsem toho spoustu zažil, takže nějaké vtipné historky se daly vždycky připomenout…

Ale řekl jsem si, jak je teď populární vystupovat z komfortní zóny a že teda když si o to lidi píšou, tak že zkusím vyplout do pro mě neznámých vod, rozuměj vod “kaproláskových” a že takový rozhovor udělám. No a vím, že brácha jezdí s Pirátem na ryby. A štěstí chtělo, že jsme se s Pirátem potkali na JBC Revelation – 4X závody v Jablonci. Korbec nás představil. Nálada byla uvolněná, brácha “překvapivě” vyhrál a já byl přizván na společné foto s jedněmi s nejlepších kaprařů u nás. Co u nás, na světě!!! A s Robem jsme se domluvili na společný chytání a nahrávání. Pecka.

No a jak jsme se domluvili, tak bylo. Ve čtvrtek jsme si chvilku společně zachytali a pak nahráli další epizodu Navijáku. Bylo to fajn setkání, i když ze všech těch popek, semaforů a příposlechů mně šla hlava kolem.

Ale už teď se těším na Piráta a další z této party příští rok do Freddy Krueger Housu…

Příjemný poslech.

NOVINKA – PICKEY.CZ

Od letošní roku, od 3. sezóny podcastu Naviják, jsem se rozhodl část zpoplatnit. Vybral jsem si k tomu platformu pickey.cz. Odkaz ZDE.

Tady se mně líbí i to, že si můžete zakoupit pouze jednu jednotlivou epizodu, která vás zaujme bez nutnosti mít měsíční předplatné.

Samozřejmě budu rád, když mě podpoříte a zakoupíte si měsíční předplatné.

Nebo můžete koupit předplatné kamarádovi, manželovi, tatínkovi jako dárek. To je nápad, co? 😉  

Buď verzi Podporovatel – 123,- Kč nebo pro mě vstřícnější verzi Mecenáš – 234,- Kč.

Tady je vysvětleno jak na to – KLIK. Není to složité.

 

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Sledování mého kanálu na YouTube

Magická hranice 1000 sledujících byla v prosinci 2022 překonána!!

Díky moc, všem sledujícím.

Ale neusněme na vavřínech, je potřeba navyšovat, přidávat… 😉

Sledování je jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko  – Sledovat ZDE.

 

Podpora podcastu Naviják

Podpora Navijáku a jeho tvůrce Igora – by hlavně měla být přes pickey.cz/igor.

PICKEY

ZDE

YouTube


 

 

 

 

 13