Naviják #61 – Eliška Marková

Publikoval , Igor Slavík

Eliška Marková je další výrazná postava českého závodního muškaření. Členka Mafie Di Marco. Pamatuji si, že když začínala, broďáky měla tak velký, že je mohla zavázat nad hlavou a schovala by se do nich jak do spacáku. Taťka Zdeny ji vedl od malička k rybařině. Dal jí robustní základy i v muškařině a dodnes v něm má velkou oporu. Pak začala navštěvovat MSK Bojkovice a v klučičí konkurenci určitě nezaostávala. Postupně se propracovala až do juniorské repre. Což vlastně dokázaly 3 holky. Ještě její sestra Štěpánka a Terka Rutová. (Obě už v Navijáku byly – Štěpánka ep. 49, Terka ep. 7)

Ostatně tyto dnes už ženy (spolu Katkou Švagrovou a Markétou Procházkovou) tvoří pevný základ ženského reprezentačního týmu, který loni fantasticky vyhrál historicky první ženské MS v muškaření v Norsku. Eliška mimochodem zde absolutně excelovala. Ve 4 říčních kolech totiž udělala 4 jedničky. Pro nezávodníky – 4x vyhrála svůj sektor. Což se jen tak nestává. Bohužel ji zradilo až jezero. A nakonec z toho byla pro ni osobně nepopulární brambora. (Tým vyhrál a první 3 místa obsadily její kolegyně, takže taky dobrý. 😉 ) Ale pevně věřím, že letos si spraví chuť v Britské Kolumbii, kam s ženskou repre letí v září.

Držím pěsti a Vám přeji příjemný poslech.

NOVINKA – PICKEY.CZ

Od letošní roku, od 3. sezóny podcastu Naviják, jsem se rozhodl část zpoplatnit. Vybral jsem si k tomu platformu pickey.cz. Odkaz ZDE.

Tady se mně líbí i to, že si můžete zakoupit pouze jednu jednotlivou epizodu, která vás zaujme bez nutnosti mít měsíční předplatné.

Samozřejmě budu rád, když mě podpoříte a zakoupíte si měsíční předplatné.

Nebo můžete koupit předplatné kamarádovi, manželovi, tatínkovi jako dárek. To je nápad, co? 😉  

Buď verzi Podporovatel – 123,- Kč nebo pro mě vstřícnější verzi Mecenáš – 234,- Kč.

Tady je vysvětleno jak na to – KLIK. Není to složité.

 

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Sledování mého kanálu na YouTube

Magická hranice 1000 sledujících byla v prosinci 2022 překonána!!

Díky moc, všem sledujícím.

Ale neusněme na vavřínech, je potřeba navyšovat, přidávat… 😉

Sledování je jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko  – Sledovat ZDE.

 

Podpora podcastu Naviják

Podpora Navijáku a jeho tvůrce Igora – by hlavně měla být přes pickey.cz/igor.

PICKEY

ZDE

YouTube

 

 33