Naviják #50 – Igor Slavík

Publikoval , Igor Slavík

Igor Slavík

– muškař, fotograf, cestovatel, komik, podnikatel, Youtuber, model, příležitostný herec a moderátor oblíbeného podcastu Naviják. Igor je historicky úspěšný závodník v muškaření, kde posbíral medaile i na zahraničních výjezdech jako závodník i člen realizačních týmů. Mimo úspěšnou muškařskou závodnickou kariéru je Igor milovníkem lovu štik na mušku a za těmito dravci už taky hodně procestoval. Mimo učitelského vzdělání má taky fotografické, a proto jeho instagramový účet sledují tisíce lidí – @igor_slavik_. Igor projel celou zeměgulu a tak povídání o jeho cestách by vzalo dny. Museli jsme to tedy hodně osekat, ale i tak se do tohoto podcastu vlezlo hodně. Projeli jsme od Ameriky až na Nový Zéland přes Indii, chytali jsme v Britské Columbii, fotili, natáčeli reklamy a do toho jsme se ještě hodně nasmáli z nejen společných historek. Jak se říká, historky se nemají jen vyprávět, ale tvořit i nové. A proto mi bude velkým potěšením si zase někdy s Igim sednout k mikrofonu a nahrát další díl plný zajímavých historek.

 

Text napsal spisovatel & muškař Luboš Roza

 

Přejeme příjemný poslech. 

 

NOVINKA – PICKEY.CZ

Od letošní roku, od 3. sezóny podcastu Naviják, jsem se rozhodl část zpoplatnit. Vybral jsem si k tomu platformu pickey.cz. Odkaz ZDE.

Tady se mně líbí i to, že si můžete zakoupit pouze jednu jednotlivou epizodu, která vás zaujme bez nutnosti mít měsíční předplatné.

Samozřejmě budu rád, když mě podpoříte a zakoupíte si měsíční předplatné. Buď verzi Podporovatel – 123,- Kč nebo vstřícnější verzi Mecenáš – 234,- Kč.

 

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Sledování mého kanálu na YouTube

 

Magická hranice byla v prosinci 2022 překonána!!

Díky moc, všem sledujícím.

Ale neusněme na vavřínech, je potřeba navyšovat, přidávat… 😉

Proč je to pro mě důležité?

Vysvětlení: Jakmile máte 1000 sledujících a 4000 hodin odsledovaných, začíná vám YT platit. Aktuálně by to bylo asi kolem 500-700,- Kč měsíčně. Takže žádná sláva, ale aspoň něco. 😉 Za 2 měsíce, co jsem mezi “placenými tvůrci”,  jsem vydělal závratných 1325,- Kč. 😉

Sledování je jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko  – Sledovat ZDE.

 

Podpora podcastu Naviják

Podpora Navijáku a jeho tvůrce Igora – by hlavně měla být přes pickey.cz/igor.

Nicméně nechám zde i možnost přispět přes QR kódy.

Ještě jednou poděkuji všem, kteří mě k 6. 2. 2023 pozvali a poprosím Vás, abyste přešli na pickey.cz. Budu se snažit Vás nezklamat a přinášet zajímavý obsah. Mějte se krásně. 

Michal Machačka, Martin Sichyngr, Radim Kapica, Karel Kobliha, Marek Macholda, Miroslav Ekart, Renata Jílková (Písek), Daniela Jahodová (Petr Jahoda), David Kunc, Martin Kadlec, Patrik Martinec, Tomáš Šrámek, Luboš Roza, Jan Václav, Vojtěch Škvařil, Jan Šula, Vojta Ungr, Ondřej Bartoš, Aleš Poláček, Pavel Zemánek, Jiří Jánský, Karel Frelich, Miroslav Florian, Jiří Šulc, Tereza Rutová, Zdeněk Hertel, Luboš Straka, Petr Barák, Radoslav Kozohorský, Jiří Kotlín, Radim Perutka, Aleš Polák, Karel Skákal, Vilém Kurec, Václav Vrhel, Jaroslav Iha, Jan Hnilica, Martin Kočí, Roman Mrkva, Radim Fildán, Petr Vojtěch, Tomáš Pěnčík, František Reindl, Ondřej Tošenovský, Pavel Meidl, Soňa Kapicová, Lukáš Znojil, Tomáš Fiedler, Dušan Plánka, Vlasta Kalina, Petr Mikulka.

Děkuji moc.

Číslo účtu

Pár sledujících se mě ptalo, jestli není jiná možnost podpoření.
Takže pokud se někdo nekamarádí s QR kódy, zde je moje číslo účtu 675628613/0300.
Když tak napište do specifického symbolu 007 nebo do poznámky Naviják.
Musím tento příjem přiznat a zdanit, tak ať to nemusím komplikovaně hledat. 😉
Díky moc i Vám.

YouTube

 

 

 

 

 54