Naviják #49 – Štěpánka Marková Šimůnková

Publikoval , Igor Slavík

Štěpánka Marková Šimůnková

Když tak přemýšlím, od kdy znám Štěpánku, tak je to opravdu dávno. Byla to jedna z těch dvou malých holek, které se motaly kolem Zdeni Marka. Toho znám o chvilku déle. Řekl bych, že je to fakt přes 20 let. Strašný, jak to letí. Štěpánka byla vždycky energická, byla slyšet, bylo o ní vědět. Ve vodě byla šikovná, ostatně o tom hovoří její super rychlá cesta do repre. A to, že se prosadila do té doby v ryze klučičím kolektivu, je opravdu úctyhodné. Absolvovala několik juniorských MS, pak neoficiální ME žen už v dospělých – zlato s týmem. No a letos dodala svému snažení oficiální zlatý punc v Norsku. Tam totiž naše ženy řádily a pod vedením Jáji Šrama odvezly všechny medaile, které mohly.

Se Štěpánkou nás pojí ještě profesní kariéra. Neodpustím si historku. Už mně fungovalo Kofi-Kofi – síť pojízdných kaváren. Takhle na začátku školního roku jsem před jednou z nich potkal Štěpánku, novou studentku veteriny v Brně. Tak jí vstřícně říkám: “Kdybys chtěla brigádu, tak mně zavolej.” A ukázal jsem na náš KofiTruck. Ona na to: “Tady? Tady bych nikdy nepracovala…” Naštěstí změnila názor a pro Kofi-Kofi pracovala 6 let. Z baristky se vypracovala na hlavní školitelku a jezdila školit po celé republice. Byla precizní a těžko se mně s ní loučilo, ale jsem rád, že teď dělá to, o čem jako malá snila a co vystudovala.

Držím jí pěsti, stejně tak celému ženskému týmu, ať se jim podaří obhajoba zlata příští rok v Britské Kolumbii.

Přeji příjemný poslech. 

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Sledování mého kanálu na YouTube

 

Magická hranice překonána!!

Díky moc, všem sledujícím.

Ale neusněme na vavřínech, je potřeba navyšovat, přidávat… 😉

Proč je to pro mě důležité?

Vysvětlení: Jakmile máte 1000 sledujících a 4000 hodin odsledovaných, začíná vám YT platit. Aktuálně by to bylo asi kolem 500-700,- Kč měsíčně. Takže žádná sláva, ale aspoň něco. 😉

Je to jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko  – Sledovat ZDE.

Podpora podcastu Naviják

Připomínám možnost podpořit Naviják, resp. jeho tvůrce, tzn. mě.  😉
Pobavil mě Jarda Novák – viz jeden z předchozích dílů ZDE, když mně volal a říkal, že jeden kamarád mu chválil díl Naviják, kde byl hostem. A Jarda mu s tím jeho typickým úsměvem a pohledem nad obroučkami brýlí říká: ” A platils?” Kamarád se trochu začervenal a odvětil, že ne. A Jarda na něho: “Přece bys neposlouchal zadarmo…” A kamarád přislíbil, že to napraví. 😀
Pokud Vás díl bavil, budu rád za příspěvek.
A všem, kteří mě už pozvali a zase třeba pozvou, ze srdce děkuji.

 

Už mě pozvali (k 26. 12. 2022):

Michal Machačka, Martin Sichyngr, Radim Kapica, Karel Kobliha, Marek Macholda, Miroslav Ekart, Renata Jílková (Písek), Daniela Jahodová (Petr Jahoda), David Kunc, Martin Kadlec, Patrik Martinec, Tomáš Šrámek, Luboš Roza, Jan Václav, Vojtěch Škvařil, Jan Šula, Vojta Ungr, Ondřej Bartoš, Aleš Poláček, Pavel Zemánek, Jiří Jánský, Karel Frelich, Miroslav Florian, Jiří Šulc, Tereza Rutová, Zdeněk Hertel, Luboš Straka, Petr Barák, Radoslav Kozohorský, Jiří Kotlín, Radim Perutka, Aleš Polák, Karel Skákal, Vilém Kurec, Václav Vrhel, Jaroslav Iha, Jan Hnilica, Martin Kočí, Roman Mrkva, Radim Fildán, Petr Vojtěch, Tomáš Pěnčík, František Reindl, Ondřej Tošenovský, Pavel Meidl, Soňa Kapicová, Lukáš Znojil, Tomáš Fiedler, Dušan Plánka, Vlasta Kalina, Petr Mikulka.

Děkuji moc.

Je to pro mě nejen ocenění už vykonané práce, ale i motivace do práce budoucí.
Jednoduše načtením QR kódu v internet bankingu mně můžete poslat příspěvek.
Částku můžete samozřejmě upravit.
Díky moc.

Číslo účtu

Pár sledujících se mě ptalo, jestli není jiná možnost podpoření.
Takže pokud se někdo nekamarádí s QR kódy, zde je moje číslo účtu 675628613/0300.
Když tak napište do specifického symbolu 007 nebo do poznámky Naviják.
Musím tento příjem přiznat a zdanit, tak ať to nemusím komplikovaně hledat. 😉
Díky moc i Vám.

QR kódy

 

YouTube

https://youtu.be/kYb4l5-24NM

 6