Naviják #46 – Jarda Bartoň ml.

Publikoval , Igor Slavík

Jarda Bartoň ml.

Už delší dobu jsme si psali s Jardou Bartoněm mladším. Když závodil v muškaření, tak byl moc mladej, abychom se potkali. No, možná jsme se potkali, ale prostě byl moc malej, abychom se bavili. Pak se plně věnoval hokeji, přestal závodně muškařit – on vlastně pořádně ani nezačal, hokej hrál od extraligy po nižší soutěže, byl v 20′ repre, prošel spoustou týmů a nakonec skončil v rakouském angažmá, kde našel nový domov.

To, že nepokračoval v extralize, způsobila řada zranění. Škoda. Spousta jeho spoluhráčů z “dvacítky” pokračovala v NHL. Co mě zaujalo, jak to přijal. Nenaříká nad osudem. Na druhou stranu je to za ním už nějaký pátek.

Teď žije s rodinou v nádherném prostředí rakouských Alp. Ryby probíráme v rozhovoru. Zná to tady dokonale a ostatně nabízí i průvodcovské služby – INFO ZDE. Kromě ryb jsme měli i trochu čas na kulturu. Večeře v jeho bývalém působišti – moc hezké restauraci Traube, vycházka na vánoční trh, hokejový zápas. Co mě opravdu překvapilo a potěšilo, jak má všechny v Zell am See obtočené kolem prstu. Se všemi se zná, všichni jej evidentně rádi vidí, následuje nenucená vtipná konverzace nebo aspoň prohodí pár slov. Prostě je to jeho druhý domov.

 

Přeji příjemný poslech. 

 

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Sledování mého kanálu na YouTube

 

Magická hranice 1000 sledujích na YouTube překonána!!

Díky moc, všem sledujícím.

Ale neusněme na vavřínech, je potřeba navyšovat, přidávat… 😉

Proč je to pro mě důležité?

Vysvětlení: Jakmile máte 1000 sledujících a 4000 hodin odsledovaných, začíná vám YT platit. Aktuálně by to bylo asi kolem 500-700,- Kč měsíčně. Takže žádná sláva, ale aspoň něco. 😉

Je to jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko  – Sledovat ZDE.

Podpora podcastu Naviják

Připomínám možnost podpořit Naviják, resp. jeho tvůrce, tzn. mě.  😉
Pobavil mě Jarda Novák – viz jeden z předchozích dílů ZDE, když mně volal a říkal, že jeden kamarád mu chválil díl Naviják, kde byl hostem. A Jarda mu s tím jeho typickým úsměvem a pohledem nad obroučkami brýlí říká: ” A platils?” Kamarád se trochu začervenal a odvětil, že ne. A Jarda na něho: “Přece bys neposlouchal zadarmo…” A kamarád přislíbil, že to napraví. 😀
Pokud Vás díl bavil, budu rád za příspěvek.
A všem, kteří mě už pozvali a zase třeba pozvou, ze srdce děkuji.

 

Už mě pozvali (k 3. 12. 2022), spousta z nich opakovaně:

Michal Machačka, Martin Sichyngr, Radim Kapica, Marek Macholda, Miroslav Ekart, Renata Jílková (Písek), Daniela Jahodová (Petr Jahoda), Karel Kobliha, Martin Kadlec, Patrik Martinec, Tomáš Šrámek, Luboš Roza, Jan Václav, Vojtěch Škvařil, Jan Šula, Vojta Ungr, Ondřej Bartoš, Aleš Poláček, Pavel Zemánek, Jiří Jánský, Karel Frelich, Miroslav Florian, Jiří Šulc, Tereza Rutová, Zdeněk Hertel, Luboš Straka, David Kunc, Petr Barák, Radoslav Kozohorský, Jiří Kotlín, Radim Perutka, Aleš Polák, Karel Skákal, Vilém Kurec, Václav Vrhel, Jaroslav Iha, Jan Hnilica, Martin Kočí, Roman Mrkva, Radim Fildán, Petr Vojtěch, Tomáš Pěnčík, František Reindl, Ondřej Tošenovský.

Děkuji moc.

Je to pro mě nejen ocenění už vykonané práce, ale i motivace do práce budoucí.
Jednoduše načtením QR kódu v internet bankingu mně můžete poslat příspěvek.
Částku můžete samozřejmě upravit.
Díky moc.

Číslo účtu

Pár sledujících se mě ptalo, jestli není jiná možnost podpoření.
Takže pokud se někdo nekamarádí s QR kódy, zde je moje číslo účtu 675628613/0300.
Když tak napište do specifického symbolu 007 nebo do poznámky Naviják.
Musím tento příjem přiznat a zdanit, tak ať to nemusím komplikovaně hledat. 😉
Díky moc i Vám.

QR kódy

 

 

YouTube

 

 24