Naviják #38 – Peter Scott

Publikoval , Igor Slavík

Peter Scott

Peter is friend of mine from New Zealand. He was participated World Champ Masters in Italy. Then he spent some time in Europe – Slovenia, Austria and finally also in Czech Republic. Now I mean he needs to earn many browny points, while he was one month away from his lovely wife Lynley.

It was great to have him here. First I could pay back his hospitability, because he took care about me few times during my trips on New Zealand. And second he could enjoyed our competition, while he was visiting me during comp Sazavský tloušť. He saw how it goes during this type of competition, he could see friendly atmosphere.

Peter few times was competing in national team of New Zealand. He was also manager and now he is a member of committee for national team selection.

Enjoy.

 

Peter je můj kamarád z Nového Zélandu. Zúčastnil se letos Mistrovství světa Masters v Itálii. Poté strávil nějaký čas v Evropě – Slovinsku, Rakousku a nakonec také v České republice. Myslím, že teď potřebuje získat spoustu plusáků, protože byl měsíc pryč od své skvělé ženy Lynley.
Bylo fajn, že tady Peter mohl být. Za prvé jsem mu mohl oplatit jeho pohostinnost, protože se o mě během mých cest na Nový Zéland několikrát postaral. A za druhé si mohl zúčastnit jako pozorovatel jednoho závodu, protože zrovna se konal Sázavský tloušť. Viděl, jak to při tomto typu soutěže chodí, viděl přátelskou atmosféru. Myslím, že si to moc užil.
Peter několikrát závodil v národním týmu Nového Zélandu. Byl také manažerem nároďáku a nyní je členem komise pro výběr národního týmu.

Přeji příjemný poslech. 

 

 

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Sledování mého kanálu na YouTube

Proč je to pro mě důležité?

Vysvětlení: Jakmile máte 1000 sledujících a 4000 hodin odsledovaných, začíná vám YT platit. Aktuálně by to bylo asi kolem 500-700,- Kč měsíčně. Takže žádná sláva, ale aspoň něco. 😉

Je to jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko  – Pokud účet nemáte, museli byste si jej zřídit a to uznávám, že je složitější. Tak řekněte těm, kteří jej mají. Nebo sdílejte moje epizody napříč sociálními sítěmi. Aktuálně mně chybí 166 odběratelů. Magická hranice se blíží. 😉 Díky moc.

Sledovat ZDE.

 

Podpora podcastu Naviják

Připomínám možnost podpořit Naviják, resp. jeho tvůrce, tzn. mě.  😉
Pobavil mě Jarda Novák – viz jeden z předchozích dílů ZDE, když mně volal a říkal, že jeden kamarád mu chválil díl Naviják, kde byl hostem. A Jarda mu s tím jeho typickým úsměvem a pohledem nad obroučkami brýlí říká: ” A platils?” Kamarád se trochu začervenal a odvětil, že ne. A Jarda na něho: “Přece bys neposlouchal zadarmo…” A kamarád přislíbil, že to napraví. 😀
Pokud Vás díl bavil, budu rád za příspěvek.
A všem, kteří mě už pozvali a zase třeba pozvou, ze srdce děkuji.

 

Už mě pozvali (k 1. 9. 2022):

Michal Machačka, Martin Sichyngr, Radim Kapica, Marek Macholda, Renata Jílková (Písek), Daniela Jahodová (Petr Jahoda), Miroslav Ekart, Karel Kobliha, Martin Kadlec, Patrik Martinec, Tomáš Šrámek, Luboš Roza, Jan Václav, Vojtěch Škvařil, Jan Šula, Vojta Ungr, Ondřej Bartoš, Aleš Poláček, Pavel Zemánek, Jiří Jánský, Miroslav Florian, Jiří Šulc, Tereza Rutová, Zdeněk Hertel, Luboš Straka, David Kunc, Petr Barák, Radoslav Kozohorský, Jiří Kotlín, Radim Perutka, Aleš Polák, Karel Skákal, Vilém Kurec, Václav Vrhel, Jaroslav Iha, Jan Hnilica.

Děkuji moc.

Je to pro mě nejen ocenění už vykonané práce, ale i motivace do práce budoucí.
Jednoduše načtením QR kódu v internet bankingu mně můžete poslat příspěvek.
Částku můžete samozřejmě upravit.
Díky moc.

Číslo účtu

Pár sledujících se mě ptalo, jestli není jiná možnost podpoření.
Takže pokud se někdo nekamarádí s QR kódy, zde je moje číslo účtu 675628613/0300.
Když tak napište do specifického symbolu 007 nebo do poznámky Naviják.
Musím tento příjem přiznat a zdanit, tak ať to nemusím komplikovaně hledat. 😉
Díky moc i Vám.

QR kódy

YouTube

 

 14