Naviják #30 – Jiří Klíma

Publikoval , Igor Slavík

Jiří Klíma

Jubilejním 30. hostem byl Jiří Klíma. Měl jsem radost, že si udělal čas a pozval mě na svou nádhernou chatu, kde jsem jej vyzpovídal.

Jirka vedl českou reprezentaci 15 let. Zaznamenal s ní spoustu úspěchů a ve vedení repre byl nerozlučnou dvojkou s Karlem Křivancem. Skončil stylově na vrcholu v roce 2008 na Novém Zélandu (zlato – tým, zlato – Martin Drož, bronz – Tomáš Starýchfojtů). To už Karla nahradil Martin Musil st. na pozici týmového manažera.

Jirka aktuálně se od závodního prostředí odstřihnul. Nicméně dva závody ročně si dopřeje – Pohár veteránů a MMZ. Probrali jsme spolu jeho rybářskou historii, stejně tak závodnickou. Držím mu pěsti a nám vlastně taky, aby našel čas na knihu, kterou má rozpracovanou. Určitě by obohatila knihovnu nejednoho muškaře.

Pro mě osobně to byl speciální host, protože právě u Jirky jsem téměř před čtvrtstoletím podnikal na jeho Muškařské škole první muškařské krůčky. A vznikla z toho závislost na celý život.

 

Muškařská škola

No a učitel se ve mně nezapře a i já spolu s Lubošem jsem otevřel Muškařskou školu. Již ji pořádáme přes 10 let. Roky zkušeností, vlastně už stovky klientů, ze kterých se stali naši kamarádi. Na letošní běh nám ještě zbývá pár posledních míst na Muškařské škole na Svratce. Termín 24. -26. 6. Tak neváhejte a přihlaste se.

Více info ZDE. Přihlášky na mail info@muskarskezavody.cz.

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Podpora podcastu Naviják

Připomínám možnost podpořit Naviják, resp. jeho tvůrce, tzn. mě.  😉
Pobavil mě Jarda Novák – viz jeden z předchozích dílů ZDE, když mně volal a říkal, že jeden kamarád mu chválil díl Naviják, kde byl hostem. A Jarda mu s tím jeho typickým úsměvem a pohledem nad obroučkami brýlí říká: ” A platils?” Kamarád se trochu začervenal a odvětil, že ne. A Jarda na něho: “Přece bys neposlouchal zadarmo…” A kamarád přislíbil, že to napraví. 😀
Pokud Vás díl bavil, budu rád za příspěvek.
A všem, kteří mě už pozvali a zase třeba pozvou, ze srdce děkuji.
Už mě pozvali: Martin, Patrik, Tomáš, Luboš, Jan, Marek, Vojtěch, Michal 3x, Jan, Vojtěch, Ondřej, Miroslav, Radim – 2x, Aleš, Pavel, Renata 2x, Jiří 2x, Miroslav, Martin, Jiří, Terka, Zdeněk, Martin, Daniela (Petr) – 2x, Karel, Luboš, David, Martin, Petr, Václav. Děkuji moc.
Je to pro mě nejen ocenění už vykonané práce, ale i motivace do práce budoucí.
Jednoduše načtením QR kódu v internet bankingu mě můžete poslat příspěvek.
Částku můžete samozřejmě upravit.
Díky moc.

QR kódy

 

 

YouTube

 

 

 7