Naviják #29 – Romana Šlesingerová

Publikoval , Igor Slavík

Romana Šlesingerová

Romana Šlesingerová s manželem Milošem vlastní a provozují Jestřabickou přehrádku. Za relativně krátkou dobu si jejich revír získal solidní reputaci a spousty rybářů, kteří se rádi vrací zpět. Není to jen o chytání ryb, ale pořádají se zde různé akce, závody… Jestřabický maraton miluju.

Není to jen projekt manželů, ale vlastně celé rodiny. I syn a dcery, starší generace se zapojují do práce kolem přehrady. Postupně vylepšují služby, ale všechno není tak jednoduché, jak to vypadá teď. Když už jsou cestičky vyšlapané, procesy zavedené. A právě tu cestu, kterou si prošli, paní Romana popisuje v rozhovoru.

Děkuji za hezký rozhovor a přeji hodně zdraví a sil.

Příjemný poslech.

 

Muškařská škola

Trocha reklamy na naši “MUŠKOLU”. Koho zaujalo muškaření a netroufá si začít sám, je tu řešení – Muškařská škola. Lubošem Rozou je pořádáme už přes 10 let. Roky zkušeností, vlastně už stovky klientů, ze kterých se stali naši kamarádi. Na letošní běh nám ještě zbývá pár posledních míst na Muškařské škole na Svratce. Termín 24. -26. 6. Tak neváhejte.

Více info ZDE. Přihlášky na mail info@muskarskezavody.cz.

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Podpora podcastu Naviják

Připomínám možnost podpořit Naviják, resp. jeho tvůrce, tzn. mě.  😉
Pobavil mě Jarda Novák – viz jeden z předchozích dílů ZDE, když mně volal a říkal, že jeden kamarád mu chválil díl Naviják, kde byl hostem. A Jarda mu s tím jeho typickým úsměvem a pohledem nad obroučkami brýlí říká: ” A platils?” Kamarád se trochu začervenal a odvětil, že ne. A Jarda na něho: “Přece bys neposlouchal zadarmo…” A kamarád přislíbil, že to napraví. 😀
Pokud Vás díl bavil, budu rád za příspěvek.
A všem, kteří mě už pozvali a zase třeba pozvou, ze srdce děkuji.
Už mě pozvali: Martin, Patrik, Tomáš, Luboš, Jan, Marek, Vojtěch, Michal 3x, Jan, Vojtěch, Ondřej, Miroslav, Radim, Aleš, Pavel, Renata 2x, Jiří 2x, Miroslav, Martin, Jiří, Terka, Zdeněk, Martin, Daniela (Petr), Karel, Luboš, David, Martin, Petr. Děkuji moc.
Je to pro mě nejen ocenění už vykonané práce, ale i motivace do práce budoucí.
Jednoduše načtením QR kódu v internet bankingu mě můžete poslat příspěvek.
Částku můžete samozřejmě upravit.
Díky moc.

QR kódy

 

 

YouTube

 

 

 12