Naviják #28 – Aleš Divácký

Publikoval , Igor Slavík

Aleš Divácký

Další zajímavá postava našeho závodního muškaření. Aleš je “prezident na furt” MK Akvarest. To je asi nejpočetnější muškařský klub u nás.

Jak o Alešovi říká jeho otec – pohodový Karel, Alda byl “rybička” už od dětství. Táhlo ho to k vodě, chytal všemi možnými způsoby. Muškaření jej okouzlilo a tak se mu věnoval naplno tak, že se propracoval až do užšího výběru reprezentace. Do repre pak chyběl pomyslný kousek štěstí.

Jinak Aleš má vyhlášené rodinné řeznictví a uzenářství v Říčanech u Brna, kde vyrábí se svou milou ženou Lenkou vynikající uzeniny, prodávají české maso a taky nesmím zapomenout, že nakládají výborné utopence.

Příjemný poslech.

 

Muškařská škola

Koho zaujalo muškaření a netroufá si začít sám, je tu řešení – Muškařská škola. Lubošem Rozou je pořádáme už přes 10 let. Roky zkušeností, vlastně už stovky klientů, ze kterých se stali naši kamarádi. Na letošní běh nám ještě zbývá pár posledních míst na Muškařské škole na Svratce. Termín 24. -26. 6. Tak neváhejte.

Více info ZDE. Přihlášky na mail info@muskarskezavody.cz.

Odkazy

Více článků na www.muskarskezavody.cz.
Další moje fotografie můžete vidět na instagramu @igor_slavik_.
Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práceZDE.
Díky za odběr.
Díky za sledování.
Díky za reakce.
Mějte se fajn. 

 

Podpora podcastu Naviják

Nějak se nám to zaseklo. Poslouchá sice hodně přes 1000 lidí, ale příspěvků pár žádný. Po posledním díle přišly příspěvky 4.
Takže se znovu připomínám. 😉
Pokud Vás díl bavil, budu rád za příspěvek.
A všem, kteří mě už pozvali a zase třeba pozvou, ze srdce děkuji.
Už mě pozvali: Martin, Patrik, Tomáš, Luboš, Jan, Marek, Vojtěch, Michal 3x, Jan, Vojtěch, Ondřej, Miroslav, Radim, Aleš, Pavel, Renata 2x, Jiří 2x, Miroslav, Martin, Jiří, Terka, Zdeněk, Martin. Děkuji moc.
Je to pro mě nejen ocenění už vykonané práce, ale i motivace do práce budoucí.
Jednoduše načtením QR kódu v internet bankingu mě můžete poslat příspěvek.
Částku můžete samozřejmě upravit.
Díky moc.

QR kódy

 

 

 15