Naviják #101 – Louis Jasek

Publikoval , Igor Slavík

Louis Jasek is the son of Petr Jašek, with whom I have already recorded Naviják (episode 74). Louis and I have known each other for “only” a few years, about 6, but we sat down and became good friends despite the distance of 18,000 km. Louis had ambitions to make the Australian national team. But over time, his priorities have changed and he takes fly fishing as a relaxation and hobby. Among his close friends are national team members Stewart Dick and Tom Jarman. We took advantage of the car transfer in Australia for the interview. It had an effect on the sound quality. Thanks for your indulgence. Louis Jasek je syn Petra Jaška, se kterým jsem Naviják (epizoda 74.) už nahrál . S Louisem se známe sice “jen” pár let, asi 6, ale sedli jsme si a stali se i přes dálku 18.000 km dobří přátelé. Louis měl ambici se dostat do národního týmu Austrálie. Časem se ale změnily jeho priority a muškaření bere jako relaxaci a koníček. Mezi jeho blízké kamarády patří právě reprezentanti Stewart Dick a Tom Jarman. K rozhovoru jsme využili přesun v Austrálii. Podepsalo se to na zvukové kvalitě. Díky za shovívavost.

 

Od 3. sezóny podcastu Naviják bude část zpoplatněna.

Polovina epizody bude zdarma. Druhá za předplatné.

Nastavil jsem dvě hladiny předplatného:

Podporovatel – 123,- Kč (tzn. 30-40,- Kč za jednu epizodu)

Mecenáš – 234,- Kč (tzn. 60-80,- Kč za epizodu)

Nebo můžete koupit předplatné kamarádovi, manželovi, tatínkovi jako dárek. To je nápad, co? 😉 Výhodou pickey.cz je, že umožňuje samostatně zakoupit i jednotlivou epizodu (za 75,- Kč) bez nutnosti mít měsíční předplatné.

Zde je odkaz – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠www.forendors.cz/igor.⁠ Díky moc za veškerou podporu.

Odkazy Více článků na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠www.muskarskezavody.cz⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Další moje fotografie můžete vidět na instagramu ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠@igor_slavik_⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Sledování mého youtube kanálu je nejlepším oceněním mé práce – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ZDE⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Díky za odběr, sledování, reakce. Mějte se fajn. Sledování mého kanálu na YouTube Proč je to pro mě důležité?

Vysvětlení: Jakmile máte 1000 sledujících a 4000 hodin odsledovaných, začíná vám YT platit.

Aktuálně by to bylo asi kolem 500-700,- Kč měsíčně. Je to jednoduché, pokud máte účet u googlu nebo na youtube, tak stačí jen při otevření mého kanálu odkliknout tlačítko – ODEBÍRAT. Magické hranice bylo dosaženo – 9. 12. 2022. Díky moc.

Ale pokračujeme dál… 😉

 

 

 

 

 5