Závody

25-06-2017
2. liga, skupina B, 2. závod, Sázava, 2017
Sázava
Pos.JménoBody
1Roman HÁTLE24
1Martin ml. ŠTĚPÁNEK24
1Tomáš LANGER24
1Lukáš STARÝCHFOJTŮ24
2Kamil ZAJONC22
2Martin ČERNOCH22
2Filip SVAŠEK22
2Michal HŘÍBEK22
3Jakub ADAM20
3Lukáš STŘÁLKA20
3Roman ŠEBESTA20
3Daniel SVRČEK20
4Patrik MARTINEC18
4Roman HOPP18
4Miloš PAUR18
4Vladimír SCHWARZ18
5Jaroslav ŠUSTEK16
5Jan OLIVA16
5Kateřina ŠVAGROVÁ16
5František ADAM 16
6Tomáš PĚNČÍK14
6Petr ČERVENKA14
6Michal MIKESKA14
6Zdeněk ŠVIHÁLEK14
7Rostislav OLIVA12
7Pavel KUDRNA12
7Antonín PLESKAČ12
7Adam KUNDRATA12
8Petr BUDÍK10
8Petr MAYER10
8Petr JELÍNEK10
8Jindřich KNÁPEK10
9Petr PLASKURA8
9Milan MUŽÍK8
9Daniel KYNŠT8
9Bořek KOPECKÝ8
10Radim PERUTKA6
10Jan KOLÁŘ6
10Jan ŠNEK6
10Petr ČERNÍK6
11Miroslav PAUR4
11Jiří PEJCHAR4
11Martin st. ŠTĚPÁNEK4
11Petr WASCHINGER4
11Matěj VALÍČEK4
24-06-2017
2. liga skupina B, 1. závod, Sázava, 2017
Sázava
Pos.JménoBody
1Kamil ZAJONC24
1Jakub ADAM24
1Petr BUDÍK24
1Petr PLASKURA24
2Roman HÁTLE22
2Martin ČERNOCH22
2Petr MAYER22
2Radim PERUTKA22
3Jaroslav ŠUSTEK20
3Jan OLIVA20
3Tomáš PĚNČÍK20
3Milan MUŽÍK20
4Martin ml. ŠTĚPÁNEK18
4Petr ČERVENKA18
4Daniel KYNŠT18
4Jan KOLÁŘ18
5Lukáš STŘÁLKA16
5Patrik MARTINEC16
5Roman HOPP16
5Jan ŠNEK16
6Filip SVAŠEK14
6Kateřina ŠVAGROVÁ14
6Petr ČERNÍK14
6Miroslav PAUR14
7Miloš PAUR12
7František ADAM 12
7Rostislav OLIVA12
7Pavel KUDRNA12
8Roman ŠEBESTA10
8Daniel SVRČEK10
8Petr JELÍNEK10
8Jiří PEJCHAR10
9Tomáš LANGER8
9Vladimír SCHWARZ8
9Michal MIKESKA8
9Martin st. ŠTĚPÁNEK8
10Lukáš STARÝCHFOJTŮ6
10Zdeněk ŠVIHÁLEK6
10Jindřich KNÁPEK6
10Petr WASCHINGER6
11Michal HŘÍBEK4
11Antonín PLESKAČ4
11Adam KUNDRATA4
11Bořek KOPECKÝ4
11Matěj VALÍČEK4
24-06-2017
2. liga skupina B, 1. závod, Sázava, 2017
Sázava
Pos.JménoBody
Žádná data pro tento závod
17-06-2017
Mistrovství MRS
Jihlavka
Pos.JménoBody
1Karel SKLENÁŘ25
2Miloslav ŠENKÝŘ24
3Petr BUDÍK23
4Igor SLAVÍK22
5Lukáš STARÝCHFOJTŮ21
6Marek MACKA20
7Aleš DIVÁCKÝ19
8Jiří SLINTÁK18
9Jiří OSTATEK17
10Jakub VACH16
11Josef NECID ST.15
12Petr JANKŮJ14
13Tomáš STARÝCHFOJTŮ13
14Milan MIKULKA12
15Vladimír CVRČEK11
16Teodor SLAVÍK10
17Ondřej KOLÁČEK9
18Bohumil ČERMÁK8
19Jan MIKULKA 7
20Jiří BUCHTELA6
02-06-2017
Mistrovství ČR řeka 2017
Svratka
Pos.JménoBody
1David CHLUMSKÝ40
2Vojtěch UNGR39
3František KOUBA38
4Antonín PEŠEK37
5Lukáš JAHN36
6Ivan VANČURA35
7Dominik ŠVUB34
8Tomáš LANGER33
9Miloslav HOSENSEIDL32
10Roman HEIMLICH31
11Radim KARBAN30
12Petr HUČEK29
13Luboš ROZA28
14Karel SKLENÁŘ27
15Tomáš ADAM26
16Lukáš STARÝCHFOJTŮ25
17Pavel CHYBA24
18Jan BUREŠ23
19Jiří PEJCHAR22
20Vlastimil KRÁL21
21David SOKOLOWSKI20
22Jiří RÁKOSNÍK19
23Roman HÁTLE18
24Tomáš CIESLAR17
24Miloslav TROUSIL ML.17
26Miroslav LUKÁŠ15
27Martin KOČÍ14
28Ondřej GRANÁT13
29Marek MACHOLDA12
30Václav PEŠEK11
31Václav KRÁTKÝ10
32Pavel KUDRNA9
28-05-2017
2. liga, skupina A, 2. závod, Otava, 2017
Otava
Pos.JménoBody
1Miroslav LUKÁŠ24
1Michal SVOBODA24
1Vlastimil KRÁL24
1Marek MACHOLDA24
2Petr SEKYRA22
2Kamil DVOŘÁK22
2Pavel SMRČINA22
2Filip HOKŮV22
3Vít MISAR20
3Martin ml. VLK20
3Jan WITTNER ML.20
3Pavel RÁKOSNÍK20
4Libor MARIENKA18
4Jindřich KALIVODA18
4Miloslav ŠNICER18
4Miloslav TROUSIL18
5František TOBIÁŠ16
5Tomáš PŘÍHODA16
5Michal BURDA16
5Miroslav BONEŠICKÝ 16
6Martin PETERKA14
6Michal DLAUHOWESKÝ14
6Miroslav BONEŠICKÝ ML.14
6Jan WITTNER14
7Samuel PIEKAR12
7Patrik BENDA12
7Miroslav MORAVEC12
7Jiří ČB ŠINDELÁŘ 12
8Karel ŘEZANKA10
8Pavel ČESKÝ10
8Jiří RÁKOSNÍK10
8Jan BUREŠ10
9Josef HANÁK8
9Petr DRASTÍK8
9Stewart NORRIS8
9František ĎURIŠ8
10Tomáš KRÁLÍK6
10Richard HRDINA6
10Jan BUCHTELA ML.6
11Jan BLÁHOVEC4
11Jan KUBALA4
11Martin HANUS4
11Miloslav TROUSIL ML.4
11Jiří PECH ML.4
27-05-2017
2. liga, skupina A, 1. závod, Otava, 2017
Otava
Pos.JménoBody
1Martin ml. VLK24
1Tomáš KRÁLÍK24
1Jan BUREŠ24
1Jiří PECH ML.24
2Martin PETERKA22
2Jan KUBALA22
2Pavel SMRČINA22
2František TOBIÁŠ22
3Miroslav LUKÁŠ20
3Tomáš PŘÍHODA20
3Richard HRDINA20
3Jiří RÁKOSNÍK20
4Libor MARIENKA18
4Jindřich KALIVODA18
4Miloslav ŠNICER18
4Marek MACHOLDA18
5Vít MISAR16
5Miroslav BONEŠICKÝ ML.16
5Miroslav BONEŠICKÝ 16
5Jiří ČB ŠINDELÁŘ 16
6Kamil DVOŘÁK14
6Stewart NORRIS14
6Jan WITTNER14
6Pavel MORAVEC14
7Michal SVOBODA12
7Vlastimil KRÁL12
7Filip HOKŮV12
7Patrik BENDA12
8Martin HANUS10
8Michal BURDA10
8Jan WITTNER ML.10
8Miloslav TROUSIL ML.10
9Karel ml. ŘEZANKA8
9Petr DRASTÍK8
9Jan BUCHTELA ML.8
9František ĎURIŠ8
10Petr SEKYRA6
10Jan BLÁHOVEC6
10Pavel ČESKÝ6
10Josef HANÁK6
11Michal DLAUHOWESKÝ4
11Miloslav TROUSIL4
11Samuel PIEKAR4
11Pavel RÁKOSNÍK4
27-05-2017
I.liga jaro - 2.závod
Orlice
Pos.JménoBody
1Antonín PEŠEK30
1Josef NECID ST.30
1David ŠEBA30
1Radim KARBAN30
2David CHLUMSKÝ28
2Jakub VACH28
2Zdeněk HERTEL28
2František KOUBA28
3Luboš ROZA26
3Ivan VANČURA26
3Miloslav HOSENSEIDL26
3Rostislav KŘÍŽ26
4David SOKOLOWSKI24
4Tomáš ADAM24
4Petr HUČEK24
4Vojtěch UNGR24
5Jaromír ŠRAM22
5Roman HEIMLICH22
5Jaroslav ADAM ML.22
5Jiří DANĚK22
6Aleš DIVÁCKÝ20
6Jaroslav VAŠÁK20
6René KUBÍČEK20
6Tomáš CIESLAR20
7Václav PEŠEK18
7Martin KOČÍ18
7Ondřej GRANÁT18
7Pavel CHYBA18
8Roman JÖRKA16
8Filip APJAR16
8Miloslav ŠENKÝŘ16
8Radek ZÁVODNÍK16
9Radek GRAČKA14
9Vít PAVLACKÝ14
9Igor SLAVÍK14
9Lukáš JAHN14
10Marek MACKA12
10Dominik ŠVUB12
10Martin MUSIL ML.12
10Michal KRSEK12
27-05-2017
I. liga jaro - 1.závod
Orlice
Pos.JménoBody
1David CHLUMSKÝ30
1David ŠEBA30
1Roman HEIMLICH30
1Tomáš ADAM30
2Antonín PEŠEK28
2Ivan VANČURA28
2Tomáš CIESLAR28
2Radim KARBAN28
3Václav PEŠEK26
3Aleš DIVÁCKÝ26
3Marek MACKA26
3Vojtěch UNGR26
4Roman JÖRKA24
4Zdeněk HERTEL24
4Lukáš JAHN24
4Filip APJAR24
5Radek GRAČKA22
5Igor SLAVÍK22
5Martin MUSIL ML.22
5František KOUBA22
6David SOKOLOWSKI20
6Miloslav HOSENSEIDL20
6Jaroslav VAŠÁK20
6Jaromír ŠRAM20
7Martin KOČÍ18
7Ondřej GRANÁT18
7Michal KRSEK24
7Pavel CHYBA18
8Luboš ROZA16
8Rostislav KŘÍŽ16
8Radek ZÁVODNÍK26
8Jiří DANĚK26
9Vít PAVLACKÝ14
9Jakub VACH14
9Josef NECID ST.14
9Jaroslav ADAM ML.14
10René KUBÍČEK12
10Dominik ŠVUB12
10Petr HUČEK12
10Miloslav ŠENKÝŘ12
27-05-2017
I. liga Slovensko
Žilina
Pos.JménoBody
9Petr PRAŽÁK22
20-05-2017
Chomutovský korbel 2017
Ohře
Pos.JménoBody
1Ondřej GRANÁT25
2David SOKOLOWSKI24
3Martin KOČÍ23
4Patrik BENDA22
5Roman HÁTLE21
6Václav PEŠEK20
7Martin BALOG19
8Miloslav ŠNICER18
9Petr BARÁK17
10Miloslav TROUSIL16
11Jan NOVÁK15
12Michal BURDA14
13Vladimír SLABINA13
14Martin BALOG ML.12
15Dušan BALOG11
16Horst ULLMAN10
17Pavel KUTHAN9
18Pavel ČAPEK8
19Miloslav TROUSIL ML.7
20Jiří PECH ML.6
21Patrik MATĚJKA5
22Miroslav ZÁRUBA4
23Dan HLINČÍK3
24Nicola DAVIDOVÁ2
25Václav LOPUŠAN1
26Miloš ŠRÁMEK
27Pavel KUDRNA
28Jaroslav BERÁNEK
29Václav NOVÁK
30Andrej SELEZNEV
15-05-2017
Mistrovství Evropy
Portugalsko
Pos.JménoBody
6Lukáš STARÝCHFOJTŮ45
9Tomáš ADAM42
10Ivan VANČURA41
21Lukáš JAHN30
35Miloslav HOSENSEIDL16
13-05-2017
Jihlavský pohár
Jihlava
Pos.JménoBody
1Roman HEIMLICH30
2Tomáš STARÝCHFOJTŮ29
3Karel SKLENÁŘ28
4Vlastimil KRÁL27
5Michal MELNAR26
6Aleš DIVÁCKÝ25
7Marek MACKA24
8Antonín PEŠEK23
9Petr BUDÍK22
10Vojtěch UNGR21
11Petr ČERVENKA20
12Lubomír KOUDELA19
13Martin ml. VLK18
14Jiří PEJCHAR17
15Igor SLAVÍK16
16František KOUBA15
17Roman HARTMAN14
18Jaromír ŠRAM13
19Ondřej KOLÁČEK12
20Jiří BUCHTELA11
21Jakub VACH10
22Patrik MARTINEC9
24Bohumil ČERMÁK7
25Roman JÖRKA6
26Josef AMBROS5
27Miloslav ŠENKÝŘ4
28Petr JANKŮJ3
29Antonín PLESKAČ2
30Petr ČERNÍK1
31Milan MIKULKA
32Martin ml. ŠTĚPÁNEK
33Tomáš GLAESNER
34Jiří OSTATEK
37Jan MIKULKA
40Zdeněk SINGER
13-05-2017
JČ divize 2017 - 1. závod
Malše
Pos.JménoBody
1Marek VALTA20
2Karel ml. ŘEZANKA19
3Jan DOULE18
4Michal KUBATA17
5Dan CHADA16
6Tomáš HARŠÁNY15
7Šimon ČERVENÝ14
8Ondřej ČESKÝ13
9Jan PETROUŠEK12
10Pavel BLÁHA11
11Jiří ŠMÍD10
12Lukáš CHADIM9
13Petr EIBEN8
14Libor KUKLA7
15Petr VOKOUN6
16Jiří JŮZEK5
17Tomáš WITTNER4
18Michal SLAVÍČEK3
19Matyáš ŠENKÝŘ2
20Veronika EIBENOVÁ1
13-05-2017
JČ divize 2017 - 2. závod
Malše
Pos.JménoBody
1Jan PETROUŠEK20
2Libor KUKLA19
3Marek VALTA18
4Michal KUBATA17
5Dan CHADA16
6Šimon ČERVENÝ15
7Tomáš WITTNER14
8Jiří JŮZEK13
9Tomáš HARŠÁNY12
10Michal SLAVÍČEK11
11Petr EIBEN10
12Ondřej ČESKÝ9
13Petr VOKOUN8
14Jiří ŠMÍD7
15Matyáš ŠENKÝŘ6
16Lukáš CHADIM5
17Jan DOULE4
18Pavel BLÁHA3
19Karel ml. ŘEZANKA2
20Veronika EIBENOVÁ1
07-05-2017
Doubrava cup 2017
Chotěboř
Pos.JménoBody
1Miloslav ŠENKÝŘ20
2Pavel CHYBA19
3Milan MUŽÍK18
4Martin ml. ŠTĚPÁNEK17
5Jiří DANĚK16
6Petr HUČEK15
7Jan KOLÁŘ14
8Zdeněk HORÁK13
9Daniel KYNŠT12
10Tomáš LANGER11
11Jiří PEJCHAR10
12Vladimír VOTKE9
13Michal NIKL8
14Petr STANĚK7
15Martin st. ŠTĚPÁNEK6
16Tomáš HARŠÁNY5
17Jiří VALA4
18Jan MANDELÍČEK3
19Tomáš KADLEC2
20Jan ŠNEK1
21Petr ČERNÍK
22Milan JÍLEK
23Milan SEIDL
24Pavel KUDRNA
25Radim BROKL
26Richard RUFL
23-04-2017
Monfish senior boat cup 2017
Mělník
Pos.JménoBody
1Vojtěch HRONÍK20
2Daniel KLIČKA19
3Martin PECINA18
4Jan MANDELÍČEK17
5Michal VOSMÍK16
6Pavel ČAPEK15
7Tomáš HARŠÁNY14
8Martin RŮZHA13
9David SOKOLOWSKI12
10Dan HLINČÍK11
11Petr KABÁT10
12Marek MACHOLDA9
13Josef BUKAČ8
14Samuel PIEKAR7
22-04-2017
MiČR jezero 2017, Květoňov
Květoňov
Pos.JménoBody
1David CHLUMSKÝ40
2Pavel CHYBA39
3Jakub VACH38
4Petr HUČEK37
5Tomáš STARÝCHFOJTŮ36
6Michal MELNAR35
7Antonín PEŠEK34
8František KOUBA33
9Miloslav HOSENSEIDL32
10Miloslav ŠENKÝŘ31
11Tomáš PĚNČÍK30
12Tomáš ADAM29
13Lukáš JAHN28
14Vojtěch UNGR27
15Lukáš STARÝCHFOJTŮ26
16Aleš DIVÁCKÝ25
17Václav KRÁTKÝ24
18Dominik ŠVUB23
19Karel SKLENÁŘ22
20Lukáš STŘÁLKA21
21Milan HLADÍK20
22Miloslav TROUSIL ML.19
23Roman JÖRKA18
24František ADAM 17
25Igor SLAVÍK16
26Václav PEŠEK15
27Marek MACKA14
28Jiří PEJCHAR13
29Jaromír ŠRAM12
30Tomáš CIESLAR11
31Ivan VANČURA10
32Luboš ROZA9
33Martin ml. VLK8
34Petr ČERVENKA7
35Ondřej GRANÁT6
36Petr PRAŽÁK5
37Roman HEIMLICH4
38Vít PAVLACKÝ3
39Martin KOČÍ2
40Tomáš LANGER1
22-04-2017
Zlatná 2017
Kežmarok
Pos.JménoBody
8Rostislav KŘÍŽ23
43Michal RYPL
49Milan ČUBÍK
78Petr KUCHAŘ
107Tomáš KOPANICA
09-04-2017
Monfish Cup - 2017 - neděle
Polička
Pos.JménoBody
1Jiří PEJCHAR30
2Ivan VANČURA29
3Miloslav ŠENKÝŘ28
4Martin KOČÍ27
5Karel SKLENÁŘ26
6Michal MELNAR25
7účastník 17 ZAHRANIČNÍ24
8Pavel CHYBA23
9Vojtěch UNGR22
10František KOUBA21
11Miloš PLÍVA20
12Petr JŮNA19
13Patrik MARTINEC18
14Ondřej GRANÁT17
15účastník ZAHRANIČNÍ16
16účastník 2 ZAHRANIČNÍ15
17účastník 3 ZAHRANIČNÍ 14
18Milan MIKULKA13
19Vojtěch SKLENÁŘ12
20Tomáš STARÝCHFOJTŮ11
21Lukáš STARÝCHFOJTŮ10
22Luboš ROZA9
23Igor SLAVÍK8
24účastník 4 ZAHRANIČNÍ7
25Roman JAROLÍM6
26Petr ČERVENKA5
27Roman HEIMLICH4
28Jiří HRABEC3
29Petr HUČEK2
30Michal NIKL1
31Ondřej KOLÁČEK
32Radek ZÁVODNÍK
33Miloslav HOSENSEIDL
34účastník 5 ZAHRANIČNÍ
35Václav PEŠEK
36Jiří VALA
37David MIGDAL
38Pavel NOVÁK
39účastník 6 ZAHRANIČNÍ
40Petr PRAŽÁK
41Jiří BARTOŇ
42účastník 7 ZAHRANIČNÍ
43Jakub VACH
44Jan KOLÁŘ
45Matěj VALÍČEK
46účastník 8 ZAHRANIČNÍ
47Jan PACHOVSKÝ
48Jiří DVOŘÁK
49David SOKOLOWSKI
50účastník 9 ZAHRANIČNÍ
51Dan HLINČÍK
52účastník 10 ZAHRANIČNÍ
53Petr ČERNÍK
54Vít ŠINDELÁŘ
55Petr STANĚK
56účastník 11 ZAHRANIČNÍ
57Pavel KUDRNA
58Martin ŠTANCL
59Tomáš GLAESNER
60Radek GRAČKA
61účastník 12 ZAHRANIČNÍ
62Petr FEJFAR
63účastník 13 ZAHRANIČNÍ
64Patrik MATĚJKA
65Jan WITTNER
66Aleš DIVÁCKÝ
67David BREJTR
68Jiří ŘEBÍČEK
69Marek HRABÁK
70Jan MIKULKA
71Vojtěch SOBOTKA
72Karel BROŽ
73Jan ŠNEK
74Martin STEHLÍK
75Petr ŘEBÍČEK
76Vilém ŠULC
77účastník 14 ZAHRANIČNÍ
78Teodor SLAVÍK
79Jiří DANĚK
80Michal RYPL
81Vojtěch HRONÍK
82Michael ZIMA
83Martin ml. VLK
84Jiří KLÍMA
85Marek FEJFAR
86Jan BUREŠ
87Lubomír ZIMA
88Martin ml. ŠTĚPÁNEK
89Bernard CHMELÍČEK
90Jonáš VČELIŠ
91Martin URBAN
92Michal FURY
93Patrik KROBAUER
94Tomáš BAUER
95Jan WITTNER ML.
96účastník 15 ZAHRANIČNÍ
97Stanislav VACEK
98Tomáš LANGER
99účastník 16 ZAHRANIČNÍ
100Zdeněk DVOŘÁK
08-04-2017
Monfish Cup - 2017 - sobota
Polička
Pos.JménoBody
1účastník ZAHRANIČNÍ30
2účastník 2 ZAHRANIČNÍ29
3Igor SLAVÍK28
4Vojtěch UNGR27
5Ivan VANČURA26
6František KOUBA25
7Roman HEIMLICH24
8Jiří PEJCHAR23
9Tomáš LANGER22
10Jan BUREŠ21
10účastník 19 ZAHRANIČNÍ
11Jiří ŘEBÍČEK20
12účastník 3 ZAHRANIČNÍ 19
13Miloslav HOSENSEIDL18
14Pavel NOVÁK17
15Petr STANĚK16
16Jiří DVOŘÁK15
17Ondřej GRANÁT14
18Tomáš STARÝCHFOJTŮ13
19Miloš PLÍVA12
20David SOKOLOWSKI11
21Vít ŠINDELÁŘ10
22účastník 4 ZAHRANIČNÍ9
23účastník 5 ZAHRANIČNÍ8
24Petr ČERVENKA7
25Petr PRAŽÁK6
26Karel SKLENÁŘ5
27Jiří DANĚK4
28Václav PEŠEK3
29Jan KOLÁŘ2
30Jiří BARTOŇ1
31Patrik MATĚJKA
32Jiří VALA
33Michal RYPL
34Lukáš STARÝCHFOJTŮ
35Jan WITTNER
36Luboš ROZA
37Radek ZÁVODNÍK
38Michal MELNAR
39Martin URBAN
40účastník 6 ZAHRANIČNÍ
41Stanislav VACEK
42Vilém ŠULC
43Martin ŠTANCL
44Patrik MARTINEC
45účastník 7 ZAHRANIČNÍ
46Martin KOČÍ
47Jakub VACH
48účastník 8 ZAHRANIČNÍ
49účastník 9 ZAHRANIČNÍ
50David BREJTR
51Jan WITTNER ML.
52Michael ZIMA
53Tomáš BAUER
54účastník 10 ZAHRANIČNÍ
55Tomáš GLAESNER
56Petr HUČEK
57Pavel CHYBA
58Petr ČERNÍK
59Vojtěch SKLENÁŘ
60účastník 11 ZAHRANIČNÍ
61Pavel KUDRNA
62Jan MIKULKA
63Vojtěch SOBOTKA
64Michal NIKL
65Martin ml. VLK
66Dan HLINČÍK
67David MIGDAL
68Ondřej KOLÁČEK
69Marek FEJFAR
70Bernard CHMELÍČEK
71Roman JAROLÍM
72Petr JŮNA
73účastník 12 ZAHRANIČNÍ
74účastník 13 ZAHRANIČNÍ
75Matěj VALÍČEK
76účastník 14 ZAHRANIČNÍ
77účastník 15 ZAHRANIČNÍ
78Jan ŠNEK
79Miloslav ŠENKÝŘ
80Petr KLÍMA
81Robert PERSCH
82Milan MIKULKA
83Zdeněk DVOŘÁK
84Jonáš VČELIŠ
85Jan PACHOVSKÝ
86Lubomír ZIMA
87Aleš DIVÁCKÝ
88Martin STEHLÍK
89Vojtěch HRONÍK
90účastník 16 ZAHRANIČNÍ
91Petr ŘEBÍČEK
92Petr FEJFAR
93Jiří HRABEC
94Radek GRAČKA
95účastník 17 ZAHRANIČNÍ
96Karel BROŽ
97účastník 18 ZAHRANIČNÍ
98Marek HRABÁK
99Patrik KROBAUER
101Michal FURY
102Teodor SLAVÍK
103Lukáš HORSKÝ
104účastník 20 ZAHRANIČNÍ
105Karel NEUMAISTER
106Martin ml. ŠTĚPÁNEK
107účastník 21 ZAHRANIČNÍ
108účastník 22 ZAHRANIČNÍ
109Petr JANKŮJ
110účastník 23 ZAHRANIČNÍ
111Dalibor ŠTĚPÁN
112účastník 24 ZAHRANIČNÍ
113Roman ŠTANCL
114účastník 25 ZAHRANIČNÍ
115Václav ZOULÍK
116Jiří HAVELKA
117účastník 26 ZAHRANIČNÍ
118Vladimír MATOUŠEK
119účastník 27 ZAHRANIČNÍ
120Eva ČECHOVÁ
121Lukáš HRUBÝ
122účastník 28 ZAHRANIČNÍ
123Richard SZAKO
124Matouš URBAN
125Antonín PEŠEK
126Jaroslav WALCZYSKO
127účastník 29 ZAHRANIČNÍ
128Otto URBAN
129Marek COUFAL
130Richard PROKEŠ
131účastník 30 ZAHRANIČNÍ
132účastník 31 ZAHRANIČNÍ
133Tomáš JARTYMYK
134Martin GRÜN
135účastník 32 ZAHRANIČNÍ
137Václav DVORSKÝ
138Viktor GALLA
139Tomáš HARŠÁNY
02-04-2017
Moszczanica Cup 2017
Moszczanica
Pos.JménoBody
1Jaroslav ADAM ML.30
1Rostislav KŘÍŽ30
4Tomáš CIESLAR27
4Petr PRAŽÁK27
26Jan jr. CARBOL5
26Jakub ADAM5
01-04-2017
Jarní muškařský maraton dvojic Jestřabice 2017
Jestřabice
Pos.JménoBody
1František KOUBA30
1Václav KRÁTKÝ30
2Tomáš STARÝCHFOJTŮ29
2Lukáš STARÝCHFOJTŮ29
3Pavel CHYBA28
3Tomáš ADAM28
4Vojtěch UNGR27
4Tomáš LANGER27
5Ivan VANČURA26
5Roman HEIMLICH26
6Lukáš PAVLÍK25
6Dominik ŠVUB25
7Antonín PEŠEK24
7Miloslav HOSENSEIDL24
8Aleš DIVÁCKÝ23
8Jakub VACH23
9Lukáš STŘÁLKA22
9Tomáš PĚNČÍK22
10Miloslav ŠENKÝŘ21
10Igor SLAVÍK21
11Petr JŮNA20
11Roman VLČEK20
12Patrik MARTINEC19
12Jakub ADAM19
13David CHLUMSKÝ18
13Tomáš KOCÁBEK18
14Vladimír ŠMÍDA17
14Miroslav ŠKODA17
15Karel SKLENÁŘ16
15Marek MACKA16
16Martin SUŠIL15
16David SUŠIL15
17Jiří DANĚK14
17Petr HUČEK14
18Jan KOLÁŘ13
18Zdeněk HORÁK13
19Tereza RUTOVÁ12
19Filip SVAŠEK12
21Petr PRAŽÁK10
21David MIGDAL10
22Jan BLÁHOVEC9
22Ondřej BLÁHOVEC9
23Lubomír KOUDELA8
23Roman JAROLÍM8
25Josef AMBROS6
25Milan MIKULKA6
26Luboš HRABEC5
26? PÁCA5
27Jaroslav ŠUSTEK4
27Jaroslav RANDUS4
28Petr JANKŮJ3
28Karel KALIVODA3
29Petr STANĚK2
29Jiří BARTOŇ2
30Jiří PEJCHAR1
30Martin ml. ŠTĚPÁNEK1
31Zbyněk ŠTĚPÁNEK
31Klára ŠTĚPÁNKOVÁ
32Martin ŽAMPACH
32Zdeněk ČELECHOVSKÝ
33Zdeněk MAREK
33Eliška MARKOVÁ
34Michal KŘÍŽ
35Tomáš GLAESNER
35Antonín PLESKAČ
36Milan MUŽÍK
36Martin st. ŠTĚPÁNEK
37Vojtěch HRONÍK
37Petr KABÁT
38Zdeněk GLAESNER
38Petr ČERMÁK
39Pavel KUDRNA
39Ondřej KOLÁČEK
40Jiří RÁKOSNÍK
40Pavel RÁKOSNÍK
41Jan BUREŠ
41Samuel PIEKAR
42Tomáš HARŠÁNY
42Kristýna JŮZOVÁ
43Martin SCHOLZ
43Peter PEKAR
25-03-2017
Skalička cup 2017
Skalička
Pos.JménoBody
1Miloslav TROUSIL25
1Dominik ŠVUB25
2Milan MIKULKA24
2Jan ŠNEK24
3Jaroslav ADAM ML.23
3Rostislav KŘÍŽ23
4Tomáš STARÝCHFOJTŮ22
4Lukáš STARÝCHFOJTŮ22
5Jiří PEJCHAR21
5František KOUBA21
6Michal MELNAR20
6Petr ČERVENKA20
7Karel SKLENÁŘ19
7Marek MACKA19
8Miloslav ŠENKÝŘ18
8Radek ZÁVODNÍK18
9Tomáš ADAM17
9František ADAM 17
11Radek GRAČKA15
11Matěj VALÍČEK15
12Michal MIKESKA14
12Adam KUNDRATA14
14Jakub VACH12
14Aleš DIVÁCKÝ12
16Petr STANĚK10
16Jiří BARTOŇ10
18Richard HRDINA8
18Jan MANDELÍČEK8
21Pavel CHYTKA5
21Pavel KUDRNA5
23Luboš ŠVÁBEK3
23František HLADÍK3
24Radim PERUTKA2
24Petr PLASKURA2
25Petr PRAŽÁK1
25David HOLINKA1
26Tomáš GLAESNER
27Zdeněk GLAESNER
27Petr ČERNÍK
28Jindřich KNÁPEK
29Martin ŽAMPACH
29Zdeněk ČELECHOVSKÝ
18-03-2017
Pepíkovská muška 2017
Skuteč
Pos.JménoBody
1Tomáš STARÝCHFOJTŮ30
1Lukáš STARÝCHFOJTŮ30
2Luboš ROZA29
2Jiří DANĚK29
3Josef KONOPÁSEK28
3Roman JÖRKA28
4Miloslav HOSENSEIDL27
4Roman HEIMLICH27
5Stanislav VACEK26
5Markéta VODIČKOVÁ26
6Jiří PEJCHAR25
6Martin ml. ŠTĚPÁNEK25
7František KOUBA24
7Vojtěch UNGR24
8Ondřej KOLÁČEK23
8Pavel KUDRNA23
9Miloslav ŠENKÝŘ22
9Igor SLAVÍK22
10Vladimír ŠMÍDA21
10Vladimír ŠKODA21
11Jan MANDELÍČEK20
11Jan ŠNEK20
12Marek MACKA19
12Karel SKLENÁŘ19
13Tomáš PĚNČÍK18
13Vladimír SCHWARZ18
14Tomáš KADLEC17
14Jan KOLÁŘ17
15Václav ZOULÍK16
15Michal RYPL16
16Michal KŘÍŽ15
16Miroslav ŠKODA15
17Roman ŠTANCL14
17Petr DVOŘÁK14
18Zdeněk ČELECHOVSKÝ13
18Martin ŽAMPACH13
19František KYNCL12
19Miroslav HLÁSENSKÝ12
20Tomáš GLAESNER11
20Antonín PLESKAČ11
21Jan NOVÁK10
21Petr NETOLICKÝ10
22Patrik MARTINEC9
22Jakub ADAM9
23Petr BARÁK8
23Lukáš BRUNA8
24Zdeněk GLAESNER7
24Petr ČERNÍK7
25Václav KRÁTKÝ6
25Miroslav LUKÁŠ6
26Josef PICKO5
26Jiří BARTOŇ5
27Michal MELNAR4
27Petr ČERVENKA4
28Pavel KONEČNÝ3
28Pavel ml. KONEČNÝ3
29Jiří DVOŘÁK2
29Jakub DVOŘÁK2
30Zdeněk NETOLICKÝ1
30František ŽÁK1
31Dan HLINČÍK
31David SOKOLOWSKI
32Petr PRAŽÁK
32Jan jr. CARBOL
33Vojtěch SKLENÁŘ
33Patrik KROBAUER
34Kamil KLAPAL
34Vladimír BROKL
35Jakub VACH
35Aleš DIVÁCKÝ
36Ondřej GRANÁT
36Martin KOČÍ
37Michal NIKL
37Jiří ŘEBÍČEK
38Jaromír DRÁBEK
38Štěpán TROJAN
39Marián ŠIPOŠ
39Pavel VONÁSEK
40Patrik MATĚJKA
40Václav NOVÁK
41Tomáš HARŠÁNY
12-03-2017
Dreux - Francie 2017
Dreux
Pos.JménoBody
11Petr JŮNA15
11Roman VLČEK15
13Samuel PIEKAR13
13Jan BUREŠ13
06-09-2015
2. liga SK.B 4.kolo
Sázava
Pos.JménoBody
Žádná data pro tento závod