přihlášeníMuškařské závody.cz
Banner
Banner
Banner
Banner
Zapnuto/Vypnuto Smajlíci Historie FAQ Kide Chat

Poslední Pred 18 měsíci

Luboš: Přidány propozice na Boat cup 2018 a taky na II.ligu skupiny A - jarní kolo (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na závod Doubrava cup 2018 naleznete v odkazech (!) (!) (!) «link»
Luboš: (!) (!) (!) POZOR, ZÁVOD PEPÍKOVSKÁ MUŠKA ZRUŠEN, z důvodu ledu (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete další propozice, tentokrát na Hanák Open 2018!!! «link» (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete aktuální PROPOZICE (!) (!) (!)
Luboš: Do DOKUMENTŮ jsme vložili konečný žebříček 2017 a taky předběžný TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 2018 (!) (!) (!) :)
Luboš: První propozice na Pepíkovskou mušku, závod dvojic ve Skutči, jsou k nahlédnutí v ODKAZECH (!) (!) (!)
igor: Říčanská muška se v sobotu 21. 10. 2017 ruší. Nedostatečný zájem závodníků. :/
Luboš: Propozice na ŘÍČANSKOU MUŠKY naleznete v ODKAZECH (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Memorial Zdendy Forchtsama (!) (!) (!)
Luboš: V dokumentech naleznete propozice na MMZ a Nebesák (!) (!) (!) Výsledky aktualizovány a žebříček postupně doplníme :)
Luboš: Závody na Otavě - Janusův Memoriál a Západočeský pohár jsou kvůli absenci závodníků a kvalitě vody ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na I.ligu podzimní kolo nalezente v ODKAZECH (!) (!) (!)
Vojta Ungr: Ahoj kolegové muškaři! Chtěl bych Vás informovat o tom, že jsou ještě volná místa na dva víkendové závody - Janusův memoriál a Západočeský pohár na řece Otavě, pořádané o víkendu 19. - 20.8.2017. Propozice najdete v odkazech/propozice. Jedná se o dva samostatně bodované závody ;) Přihlásit se můžete u Martina Vlka (sobotní závod) a Pepy Kanty (nedělní závod)! Těším se na videnou ;)
Luboš: Půlka sezóny je za námi a tak tady máte aktuální žebříček a doplněné propozice (!) :)
Luboš: (!) (!) (!) HANAK OPEN (!) (!) (!) Vážení kolegové kamarádi, na této adrese «link» najdete aktualizovaný seznam přihlášených týmů, kdo nezaplatí do konce června, bude nahrazen náhradníky.
Luboš: Doplněny všechny dostupné propozice a výsledky a žebříček je aktuální (!) (!) (!)
Tony: POZOR ZMĚNA!!! Mistrovství MRS Open přeloženo na 17.6. revír Jihlava 5C.
igor: Májový pohár - Květoňov - snížené startovné - 300,- Kč.
Luboš: Doplněny výsledkovky a propozice a je aktuální Žebříček (!) (!) (!)
Luboš: ODKAZY aktualizovány o propozice na Mistrovství MRS open a Doubrava cup a výsledky z polského závody Moszczanica cup (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ přidány propozice pro Jarní Květoňovský pohár a taky Jihlavský pohár. Do JUNIORSKÉ sekce přidány propozice pro Pohár města Bojkovic (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Jestřabický maraton dvojic a taky výsledky z letošních prvních dvou závodů (!) (!) (!)
veteran: Vzhledem k menšímu počtu přihlášených dvojic na Skalička Cup rušíme skupiny A a B, chytat budou všichni najednou. (!) J.Adam.
Luboš: Aktualizována složka DOKUMENTY - platný termínový kalendář a SaZ Řád (!) (!) (!)
Luboš: Jsou volné místa na závod dvojic na Skaličce. Brzy nebudou, kdo chce jet, přihlašujte na čísle: 605906093 (!)
Luboš: Dostaly se k nám první propozice na Pepíkovskou mušku (!) Naleznete v odkazech
Luboš: Moc děkujeme, bylo nám potěšením :) příště zase naviděnou
IgorP: Chtěl bych tímto poděkovat pánům Luboši Rozovi, Igoru Slavíkovi a Vítu Pavlackému za bezvadné přednášky a ukázky vázání na muškařském semináři v UH. Při jejich vystoupeních jsem se opět utvrdil v názoru, že borci, kteří něco opravdu umí, jsou ochotní, vstřícní a komunikativní lidé. Ještě jednou díky. :)
Tony: Tak když to není možné pod článkem "Komentář....", tak alespoň touto formou vyjadřuji podporu. Tony
Milan: Článek Milana Hladíka byl stažen, ale s jeho svolením je k přečtení na stránkách MK Bojkovice, kde není možnost diskutovat.
Luboš: Přidány a zapsány do žebříčku výsledky ze závodů Nebesák, Polička, Poslední pohár Květoňov a BLM. Žebříček by měl být tedy aktuální a měly by tam být všechny výsledky, co nám přišly (!) (!) (!)
Milan Hladík: Ahoj, minulý pátek jsme vysadil metrák a ve čtvrtek před Posledním pohárem vysadíme dva metráky kilových ryb a dva metráky třicetidekových, tak by to mohlo být celkem dobrý, tak kdo si chce ještě před zimou zazávodit, napište Davidovi, poslední volná místa ještě máme
David Říha: už se těším, až vyjde článek od vítěze podzimní Poličky :-)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Poslední pohár 2016 na Květoňově (!) (!) (!)
Luboš: Do odkazů přidány všechny výsledkovky co jsme obdrželi. pokud tam něco chybí, za včasu pošlete nebo reklamujte, občas nám něco uteče (!) (!) (!)

Chat pouze pro registrované! Registrovat oder Přihlásit


 
GUIDING & SPOLUPRACUJEME
Napsal uživatel Luboš Roza   
Neděle, 01 Únor 2015 00:00

MUŠKAŘSKÉZÁVODY.CZ - GUIDING - team webu muskarskezavody.cz organizují říční i jezerní muškařské školy každý rok. Jako další služby nabízíme eshop s muškařským vybavením Hanák, vodotěsnými taškami a batohy ORTLIEB, osvědčenými druhy mušek a jiným vybavením. V neposlední řadě nabízíme guidingové služby jak v ČR, tak i zahraničí po předchozí domluvě. Je možné nás kontaktovat na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPOLUPRACUJEME:


HANAK s.r.o. - S firmou Hanák s.r.o. spolupracujeme od prvopočátku fungování těchto stránek a děláme pro ni testování nových produktů, PR služby a jejich sortiment je umístěn i na našem eshopu. Blízká spolupráce nám umožňuje vyvíjet to nejlepší možné muškařské vybavení a sledovat nejnovější trendy. Příkladem jsou špičkové superlehké pruty Superlight SLT navrženy z těch nejlepších materiálů s vlastnostmi, které čekáte od muškařských prutů nového tisíciletí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORTLIEB WATERPROOF - Od roku 2015 jsme navázali spolupráci s českým zástupcem pro ORTLIEB. Jsme vybaveni vodotěsným sortimentem, který využíváme na všech cestách nejen okolo vody. S batohem Duffle RS110L už nemusíme řešit nadváhu do letadla. Tato cestovní taška je extra lehká, voděodolná a kvalitní řešení uchycení koleček na hliníkovém rámu zajišťuje pohodlný transport tašky. Batoh Mesenger Bag lze dobře využít jako příruční zavazadlo, ale je vyzkoušen i jako pomocné nadnášedlo při těžkém brození vodou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GoPro - pojem ve světě adrenalinových sportů. Naše závodění je kolikrát taky pěknej adrenalin. Tak jsme si řekli, že bychom se rádi přidali k těmto zběsilým sportovcům. Proto jsme      oslovili českého ditributora těchto jedinečných kamer - firmu GOHD.cz. Zpočátku se na nás dívali lehce pobaveně. Ale potom jsme našli společnou řeč a domluvili jsme se na spolupráci. Nadělili nám opravdu skvělé vybavení. My je nezklameme a důvěru v nás jim vrátíme ve formě videí, fotek a vůbec propagace těchto skvělých kamer.

 

 

 

 

 

Komentáře 

 
# Jiri Spazier 2016-03-20 21:23
Ahoj Lubosi,

prosim o rezervaci v dalsim terminu skoly - na Svratce. Dnes jsme se o tom spolu bavili na veletrhu. Jsem ten s tim malym klukem :-)
Snad jeste budete mit volny misto.
Diky
Jirka
 Copyright © 2010 Muškařské závody.cz, all rights reserved. Grafika a tvorba Edata.