přihlášeníMuškařské závody.cz
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Zapnuto/Vypnuto Smajlíci Historie FAQ Kide Chat

Poslední Pred 1 měsíc 7 dny

Luboš: Do DOKUMENTŮ jsme vložili konečný žebříček 2017 a taky předběžný TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 2018 (!) (!) (!) :)
Luboš: První propozice na Pepíkovskou mušku, závod dvojic ve Skutči, jsou k nahlédnutí v ODKAZECH (!) (!) (!)
igor: Říčanská muška se v sobotu 21. 10. 2017 ruší. Nedostatečný zájem závodníků. :/
Luboš: Propozice na ŘÍČANSKOU MUŠKY naleznete v ODKAZECH (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Memorial Zdendy Forchtsama (!) (!) (!)
Luboš: V dokumentech naleznete propozice na MMZ a Nebesák (!) (!) (!) Výsledky aktualizovány a žebříček postupně doplníme :)
Luboš: Závody na Otavě - Janusův Memoriál a Západočeský pohár jsou kvůli absenci závodníků a kvalitě vody ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na I.ligu podzimní kolo nalezente v ODKAZECH (!) (!) (!)
Vojta Ungr: Ahoj kolegové muškaři! Chtěl bych Vás informovat o tom, že jsou ještě volná místa na dva víkendové závody - Janusův memoriál a Západočeský pohár na řece Otavě, pořádané o víkendu 19. - 20.8.2017. Propozice najdete v odkazech/propozice. Jedná se o dva samostatně bodované závody ;) Přihlásit se můžete u Martina Vlka (sobotní závod) a Pepy Kanty (nedělní závod)! Těším se na videnou ;)
Luboš: Půlka sezóny je za námi a tak tady máte aktuální žebříček a doplněné propozice (!) :)
Luboš: (!) (!) (!) HANAK OPEN (!) (!) (!) Vážení kolegové kamarádi, na této adrese «link» najdete aktualizovaný seznam přihlášených týmů, kdo nezaplatí do konce června, bude nahrazen náhradníky.
Luboš: Doplněny všechny dostupné propozice a výsledky a žebříček je aktuální (!) (!) (!)
Tony: POZOR ZMĚNA!!! Mistrovství MRS Open přeloženo na 17.6. revír Jihlava 5C.
igor: Májový pohár - Květoňov - snížené startovné - 300,- Kč.
Luboš: Doplněny výsledkovky a propozice a je aktuální Žebříček (!) (!) (!)
Luboš: ODKAZY aktualizovány o propozice na Mistrovství MRS open a Doubrava cup a výsledky z polského závody Moszczanica cup (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ přidány propozice pro Jarní Květoňovský pohár a taky Jihlavský pohár. Do JUNIORSKÉ sekce přidány propozice pro Pohár města Bojkovic (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Jestřabický maraton dvojic a taky výsledky z letošních prvních dvou závodů (!) (!) (!)
veteran: Vzhledem k menšímu počtu přihlášených dvojic na Skalička Cup rušíme skupiny A a B, chytat budou všichni najednou. (!) J.Adam.
Luboš: Aktualizována složka DOKUMENTY - platný termínový kalendář a SaZ Řád (!) (!) (!)
Luboš: Jsou volné místa na závod dvojic na Skaličce. Brzy nebudou, kdo chce jet, přihlašujte na čísle: 605906093 (!)
Luboš: Dostaly se k nám první propozice na Pepíkovskou mušku (!) Naleznete v odkazech
Luboš: Moc děkujeme, bylo nám potěšením :) příště zase naviděnou
IgorP: Chtěl bych tímto poděkovat pánům Luboši Rozovi, Igoru Slavíkovi a Vítu Pavlackému za bezvadné přednášky a ukázky vázání na muškařském semináři v UH. Při jejich vystoupeních jsem se opět utvrdil v názoru, že borci, kteří něco opravdu umí, jsou ochotní, vstřícní a komunikativní lidé. Ještě jednou díky. :)
Tony: Tak když to není možné pod článkem "Komentář....", tak alespoň touto formou vyjadřuji podporu. Tony
Milan: Článek Milana Hladíka byl stažen, ale s jeho svolením je k přečtení na stránkách MK Bojkovice, kde není možnost diskutovat.
Luboš: Přidány a zapsány do žebříčku výsledky ze závodů Nebesák, Polička, Poslední pohár Květoňov a BLM. Žebříček by měl být tedy aktuální a měly by tam být všechny výsledky, co nám přišly (!) (!) (!)
Milan Hladík: Ahoj, minulý pátek jsme vysadil metrák a ve čtvrtek před Posledním pohárem vysadíme dva metráky kilových ryb a dva metráky třicetidekových, tak by to mohlo být celkem dobrý, tak kdo si chce ještě před zimou zazávodit, napište Davidovi, poslední volná místa ještě máme
David Říha: už se těším, až vyjde článek od vítěze podzimní Poličky :-)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Poslední pohár 2016 na Květoňově (!) (!) (!)
Luboš: Do odkazů přidány všechny výsledkovky co jsme obdrželi. pokud tam něco chybí, za včasu pošlete nebo reklamujte, občas nám něco uteče (!) (!) (!)
Luboš: Vyhlášeno nové výběrové řízení na státní trenéra muškařské reprezentace. Přihlášku naleznete zde: «link» (!) (!) (!)
igor: Uveřejněny propozice na podzimní Poličku.
tomas787: Závody O Pohár Knápek Hooks Nebesák se budou konat v sobotu 22.10. 2016
Luboš: (!) (!) (!) Závody VELKÁ CENA SEVERNÍ MORAVY na nádrži Skalička jsou ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Přidány propozice pro lodní kolo Svatováclavského poháru. Můžete se vyjádřit, co si o letošní změně s lodním sektorem myslíte. Zároveň vloženy propozice na Nebesák. «link» (!)

Chat pouze pro registrované! Registrovat oder Přihlásit


 
GUIDING & SPOLUPRACUJEME
Napsal uživatel Luboš Roza   
Neděle, 01 Únor 2015 00:00

MUŠKAŘSKÉZÁVODY.CZ - GUIDING - team webu muskarskezavody.cz organizují říční i jezerní muškařské školy každý rok. Jako další služby nabízíme eshop s muškařským vybavením Hanák, vodotěsnými taškami a batohy ORTLIEB, osvědčenými druhy mušek a jiným vybavením. V neposlední řadě nabízíme guidingové služby jak v ČR, tak i zahraničí po předchozí domluvě. Je možné nás kontaktovat na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPOLUPRACUJEME:


HANAK s.r.o. - S firmou Hanák s.r.o. spolupracujeme od prvopočátku fungování těchto stránek a děláme pro ni testování nových produktů, PR služby a jejich sortiment je umístěn i na našem eshopu. Blízká spolupráce nám umožňuje vyvíjet to nejlepší možné muškařské vybavení a sledovat nejnovější trendy. Příkladem jsou špičkové superlehké pruty Superlight SLT navrženy z těch nejlepších materiálů s vlastnostmi, které čekáte od muškařských prutů nového tisíciletí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORTLIEB WATERPROOF - Od roku 2015 jsme navázali spolupráci s českým zástupcem pro ORTLIEB. Jsme vybaveni vodotěsným sortimentem, který využíváme na všech cestách nejen okolo vody. S batohem Duffle RS110L už nemusíme řešit nadváhu do letadla. Tato cestovní taška je extra lehká, voděodolná a kvalitní řešení uchycení koleček na hliníkovém rámu zajišťuje pohodlný transport tašky. Batoh Mesenger Bag lze dobře využít jako příruční zavazadlo, ale je vyzkoušen i jako pomocné nadnášedlo při těžkém brození vodou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GoPro - pojem ve světě adrenalinových sportů. Naše závodění je kolikrát taky pěknej adrenalin. Tak jsme si řekli, že bychom se rádi přidali k těmto zběsilým sportovcům. Proto jsme      oslovili českého ditributora těchto jedinečných kamer - firmu GOHD.cz. Zpočátku se na nás dívali lehce pobaveně. Ale potom jsme našli společnou řeč a domluvili jsme se na spolupráci. Nadělili nám opravdu skvělé vybavení. My je nezklameme a důvěru v nás jim vrátíme ve formě videí, fotek a vůbec propagace těchto skvělých kamer.

 

 

 

 

 

Komentáře 

 
# Jiri Spazier 2016-03-20 21:23
Ahoj Lubosi,

prosim o rezervaci v dalsim terminu skoly - na Svratce. Dnes jsme se o tom spolu bavili na veletrhu. Jsem ten s tim malym klukem :-)
Snad jeste budete mit volny misto.
Diky
Jirka
Odpovědět
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit
Copyright © 2010 Muškařské závody.cz, all rights reserved. Grafika a tvorba Edata.