přihlášeníMuškařské závody.cz
Banner
Banner
Banner
Banner
Zapnuto/Vypnuto Smajlíci Historie FAQ Kide Chat

Poslední Pred 15 měsíci

Luboš: Přidány propozice na Boat cup 2018 a taky na II.ligu skupiny A - jarní kolo (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na závod Doubrava cup 2018 naleznete v odkazech (!) (!) (!) «link»
Luboš: (!) (!) (!) POZOR, ZÁVOD PEPÍKOVSKÁ MUŠKA ZRUŠEN, z důvodu ledu (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete další propozice, tentokrát na Hanák Open 2018!!! «link» (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete aktuální PROPOZICE (!) (!) (!)
Luboš: Do DOKUMENTŮ jsme vložili konečný žebříček 2017 a taky předběžný TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 2018 (!) (!) (!) :)
Luboš: První propozice na Pepíkovskou mušku, závod dvojic ve Skutči, jsou k nahlédnutí v ODKAZECH (!) (!) (!)
igor: Říčanská muška se v sobotu 21. 10. 2017 ruší. Nedostatečný zájem závodníků. :/
Luboš: Propozice na ŘÍČANSKOU MUŠKY naleznete v ODKAZECH (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Memorial Zdendy Forchtsama (!) (!) (!)
Luboš: V dokumentech naleznete propozice na MMZ a Nebesák (!) (!) (!) Výsledky aktualizovány a žebříček postupně doplníme :)
Luboš: Závody na Otavě - Janusův Memoriál a Západočeský pohár jsou kvůli absenci závodníků a kvalitě vody ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na I.ligu podzimní kolo nalezente v ODKAZECH (!) (!) (!)
Vojta Ungr: Ahoj kolegové muškaři! Chtěl bych Vás informovat o tom, že jsou ještě volná místa na dva víkendové závody - Janusův memoriál a Západočeský pohár na řece Otavě, pořádané o víkendu 19. - 20.8.2017. Propozice najdete v odkazech/propozice. Jedná se o dva samostatně bodované závody ;) Přihlásit se můžete u Martina Vlka (sobotní závod) a Pepy Kanty (nedělní závod)! Těším se na videnou ;)
Luboš: Půlka sezóny je za námi a tak tady máte aktuální žebříček a doplněné propozice (!) :)
Luboš: (!) (!) (!) HANAK OPEN (!) (!) (!) Vážení kolegové kamarádi, na této adrese «link» najdete aktualizovaný seznam přihlášených týmů, kdo nezaplatí do konce června, bude nahrazen náhradníky.
Luboš: Doplněny všechny dostupné propozice a výsledky a žebříček je aktuální (!) (!) (!)
Tony: POZOR ZMĚNA!!! Mistrovství MRS Open přeloženo na 17.6. revír Jihlava 5C.
igor: Májový pohár - Květoňov - snížené startovné - 300,- Kč.
Luboš: Doplněny výsledkovky a propozice a je aktuální Žebříček (!) (!) (!)
Luboš: ODKAZY aktualizovány o propozice na Mistrovství MRS open a Doubrava cup a výsledky z polského závody Moszczanica cup (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ přidány propozice pro Jarní Květoňovský pohár a taky Jihlavský pohár. Do JUNIORSKÉ sekce přidány propozice pro Pohár města Bojkovic (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Jestřabický maraton dvojic a taky výsledky z letošních prvních dvou závodů (!) (!) (!)
veteran: Vzhledem k menšímu počtu přihlášených dvojic na Skalička Cup rušíme skupiny A a B, chytat budou všichni najednou. (!) J.Adam.
Luboš: Aktualizována složka DOKUMENTY - platný termínový kalendář a SaZ Řád (!) (!) (!)
Luboš: Jsou volné místa na závod dvojic na Skaličce. Brzy nebudou, kdo chce jet, přihlašujte na čísle: 605906093 (!)
Luboš: Dostaly se k nám první propozice na Pepíkovskou mušku (!) Naleznete v odkazech
Luboš: Moc děkujeme, bylo nám potěšením :) příště zase naviděnou
IgorP: Chtěl bych tímto poděkovat pánům Luboši Rozovi, Igoru Slavíkovi a Vítu Pavlackému za bezvadné přednášky a ukázky vázání na muškařském semináři v UH. Při jejich vystoupeních jsem se opět utvrdil v názoru, že borci, kteří něco opravdu umí, jsou ochotní, vstřícní a komunikativní lidé. Ještě jednou díky. :)
Tony: Tak když to není možné pod článkem "Komentář....", tak alespoň touto formou vyjadřuji podporu. Tony
Milan: Článek Milana Hladíka byl stažen, ale s jeho svolením je k přečtení na stránkách MK Bojkovice, kde není možnost diskutovat.
Luboš: Přidány a zapsány do žebříčku výsledky ze závodů Nebesák, Polička, Poslední pohár Květoňov a BLM. Žebříček by měl být tedy aktuální a měly by tam být všechny výsledky, co nám přišly (!) (!) (!)
Milan Hladík: Ahoj, minulý pátek jsme vysadil metrák a ve čtvrtek před Posledním pohárem vysadíme dva metráky kilových ryb a dva metráky třicetidekových, tak by to mohlo být celkem dobrý, tak kdo si chce ještě před zimou zazávodit, napište Davidovi, poslední volná místa ještě máme
David Říha: už se těším, až vyjde článek od vítěze podzimní Poličky :-)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Poslední pohár 2016 na Květoňově (!) (!) (!)
Luboš: Do odkazů přidány všechny výsledkovky co jsme obdrželi. pokud tam něco chybí, za včasu pošlete nebo reklamujte, občas nám něco uteče (!) (!) (!)

Chat pouze pro registrované! Registrovat oder Přihlásit


 
Víkend s kamarády aneb "klidně můžeš přespat u nás"
Napsal uživatel Igor Slavík   
Pondělí, 11 Březen 2019 19:04

Rakousko už se mně trochu zajedlo a taky se z Traunu stal trošku Václavák. Logicky. ;)

A já chtěl provětrat Karmánnka. Obytňáček můj milovaný. Sabka, moje žena milovaná, mě obviňuje, že jej mám jako takovej "domeček pro panenky". Prostě si tam hraju. A vlastně má pravdu. 

Ale abych se dostal k vlastnímu výletu. Fanda měl nějakou práci a Honzík Vender už mě delší dobu lákal na Vltavu 24. jj, mají mě tam rádi. Přijedu, neublížím, z prkenice vytáhnu 500 za den. Zlatej sponzor. 

Takže jsem dojel v pátek k Honzovi. Zaparkoval jsem na zahradě. Pohodička. Velkorysé občerstvení nachystané, jako bonus navíc Štrůdlík na návštěvě. Pokecali jsme, pokochal jsem Honzovou "mens cave" - mužskou jeskyň - parádní vázací koutek, výstavka prutů i navijáků... Nádhera. Dojezeno, dopito, jde se spát. Honza: "Hele, rozestelu Ti tady v obýváku gauč, co?" Já na to: "Ne, mám tu přece obytňák. A každá noc se počítá." 

Ráno snídaně u Honzy a poak návštěva sídla Hanák Competition. Fanda měl sobotní směnu, nějaký chystačky... Já si v klidu koupil povolenku na 24. A čekal na nového "muškařského" pacienta Honzu Kasla. jj, špičkový fotograf adrenalinových sportů se prostě pobláznil do flyfishingu. Ostatně brácha v tom jede taky, i když Tomáš je širokospektrální rybář - od kapraře po muškaře. Málokdo ví, že Tomáš drží aktuální rekord ve velikosti ryby ulovené na vybaven í Hanák Competition. Ve Skotsku na #6 prut HC Streamer vytáhl štiku 115 cm. Ale zpět k Honzovi. Asi potřebuje nějaký oraz od těch sportovních nerváků. Jsem se ho dočkal, on chvilku pokecal s Fandou, koupil povolenku na 24 a už jsme razili do Boršova.

Ustrojili se a vyrazili do vody. Byla zvýšená. Nikdo z místních ve vodě, to nebylo dobré znamení. Postupně jsme procházeli mezimostí. Pršelo, bylo hnusně. Žádná hitparáda. Prostě jsme se trápili. Po nějaké době dorazil Honza Vender a potvrdil znalost revíru a po hoďce chytil rybu. A pak ještě jednu. To už jsem byl zmrzlej, jak víte co a na všechny strany jsem zval na kávičku či nějaké jiné občerstvení. 

To už nás ze břehu sledoval Štrůdlík. Takže jsem vybrodil, nymfy všech druhů stejně nefungovaly a šel vařit kávičku a ohřát nějaký Adventure Menu. 

Honzové byli zaťatí a chytali dál. Já vytáhl Olympus a šel fotit. Kaslík měl místo horních končetin zmrzlé pařátky. Nebyl schopen přivázat mušku na silon. Takže pauza byla nutná. Takhle já ho k té pauze donutil, protože Joey, jak se taky Honzovi říká, ač se klepal jako osika, chtěl chytat dál. 

"Po přestávce, Honzo. Po přestávce..."

Tak jsme dali sváču, kávičku. Já byl rozhodnut už nechytat, jen si tak něco šudlat v tom svým "domečku pro panenky". Ne tak Honzové a Franta, který dorazil po rodinném obědu. Štrůdlík donesl nějaké občerstvení, Fanda mně na večeři dal divočáka se zelím. Prostě říkám, zlatí lidi tady žijou. 

A tak se šlo znovu do vody, já už jen z mostu v roli fotografa. Teď mě to zase baví. Jako focení. 

Trpělivost růže přináší, takže po jedné spadené rybě se dočkal i Joey. Vylepšil si osobáček. Na hezkých 43 cm. Vtipný je, že byl několikrát fotit na Novým Zélandu a to ještě nebyl závislák. No a o to víc jej to teď štve, že v té době ještě nechytal, protože to by měl osobák asi jinou hodnotu. 

Pak se tu zjevil místní inventář v podobě Fandy Tobiáše. Prohodili jsme pár vět. Říkám, že budu spát tady v obytňáku na břehu Vltavy. A Fanda: "Hele a nechceš spát u nás? Máme místa dost." Já na to: "Ne, díky moc. Mám tu přece obytňák. A každá noc se počítá." 

Pak už jsme to zabalili všichni. Honza jel k Honzovi, Štrůdlík vyvenčit Sanny a my s Fandou Hanákem restaurace U Kaštanu. Štrůdlík tam už čekal, postupně se připojili ostatní. Dali jsme večeři, sladkou fázi, pár piv. Probrali to skvělý chytání a můj ještě skvělejší sponzoring. 

Joey odjel do Prahy, Fanda do Chvalkova a Štrůdlík mě nanavigoval na klidné místo u lesa, pár kroků od jeho domu. Šel ještě vyvenčit svou bordérku a donesl hrušku na dobrou noc. Tak jsme dali pár panáčků, probrali výcvik ovčáckých psů. "Jdu na kutě," říkám a Štrůdlík na to: "Hele, nechceš spát u nás? Máme volné pokoje, žádnej problém."  Já na to: "Ne, mám tu přece obytňák. A každá noc se počítá."  

Ráno jsem dal kávičku u Štrůdlů. Pak jsme měli sraz s Honzou, že nafotíme strímry, které uvázal na nové háčky. 

No a to je vlastně všechno. Pofotili jsme, Štrůdlík donesl občerstvení ve stylu amerických policajtů, takže ještě pohodička v Karmnánnku. 

Já už se pomalu balil. Moc se mně nechtělo. 

Když vidím, že jak kombajny z vrchu jde několik rybářů. Voda vyklesala, už nebyla zakalená, tak to šlo. A to místní mazáci poznají. Takže ve vodě Tobiasen a  Fanda. No, zachytali si hezky, ale u toho už jsem nebyl... 

Ještě jsem teda udělal Fandovi fotku těsně před odjezdem. Hezkej duhák, modrej naviják, prostě idylka. Říkám: "Fando, jedu domů, tak se měj." A on: "Hele, jestli chceš, můžeš tady zůstat a klidně přespat u mě ..." 

Jak říkám, zlatí kluci. ;) 


Chystačka, ještě plnej naděje  ;) 
Naděje pohasíná


Pohodička v Karmánnku


Nalevo zero, napravo pár rybky


Na dobíjení je GoalZero nejlepší a na skladování fototechniky ve vodotěsným báglu je skvělej Peakdesign  


Fanda


Najít konec je kolikrát nejtěžší


Jó, z tepla obytňáčku se to sleduje  


Leatherman nedělá jen multinástroje, ale krásné nože. Prosekával mně cestu k vodě. ;) 


Model Joey


Pařátky zmrzlé


Místní znalec


Z mostu


Štrůdlík


Fish on


Zdolávačka pod dohledem


Shooting time


Šťastný Jan


Rekord je posunut


Chvilka rozjímání v Karmannu


H 95 XH


Jedna pařezovkaVýstavka na břehu 24


Novinka na strímryModel Jan


Až na tu pneušku romantický místo ;) 


Camping


Občerstvení jak se patří


Druhý den bylo nádherně


Sušení


Nové brýle sedí jako ulité - WileyX, doporučujiFanda


 


Copyright © 2010 Muškařské závody.cz, all rights reserved. Grafika a tvorba Edata.