přihlášeníMuškařské závody.cz
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Zapnuto/Vypnuto Smajlíci Historie FAQ Kide Chat

Poslední Pred 2 měsíci

Luboš: Přidány propozice na Boat cup 2018 a taky na II.ligu skupiny A - jarní kolo (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na závod Doubrava cup 2018 naleznete v odkazech (!) (!) (!) «link»
Luboš: (!) (!) (!) POZOR, ZÁVOD PEPÍKOVSKÁ MUŠKA ZRUŠEN, z důvodu ledu (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete další propozice, tentokrát na Hanák Open 2018!!! «link» (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete aktuální PROPOZICE (!) (!) (!)
Luboš: Do DOKUMENTŮ jsme vložili konečný žebříček 2017 a taky předběžný TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 2018 (!) (!) (!) :)
Luboš: První propozice na Pepíkovskou mušku, závod dvojic ve Skutči, jsou k nahlédnutí v ODKAZECH (!) (!) (!)
igor: Říčanská muška se v sobotu 21. 10. 2017 ruší. Nedostatečný zájem závodníků. :/
Luboš: Propozice na ŘÍČANSKOU MUŠKY naleznete v ODKAZECH (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Memorial Zdendy Forchtsama (!) (!) (!)
Luboš: V dokumentech naleznete propozice na MMZ a Nebesák (!) (!) (!) Výsledky aktualizovány a žebříček postupně doplníme :)
Luboš: Závody na Otavě - Janusův Memoriál a Západočeský pohár jsou kvůli absenci závodníků a kvalitě vody ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na I.ligu podzimní kolo nalezente v ODKAZECH (!) (!) (!)
Vojta Ungr: Ahoj kolegové muškaři! Chtěl bych Vás informovat o tom, že jsou ještě volná místa na dva víkendové závody - Janusův memoriál a Západočeský pohár na řece Otavě, pořádané o víkendu 19. - 20.8.2017. Propozice najdete v odkazech/propozice. Jedná se o dva samostatně bodované závody ;) Přihlásit se můžete u Martina Vlka (sobotní závod) a Pepy Kanty (nedělní závod)! Těším se na videnou ;)
Luboš: Půlka sezóny je za námi a tak tady máte aktuální žebříček a doplněné propozice (!) :)
Luboš: (!) (!) (!) HANAK OPEN (!) (!) (!) Vážení kolegové kamarádi, na této adrese «link» najdete aktualizovaný seznam přihlášených týmů, kdo nezaplatí do konce června, bude nahrazen náhradníky.
Luboš: Doplněny všechny dostupné propozice a výsledky a žebříček je aktuální (!) (!) (!)
Tony: POZOR ZMĚNA!!! Mistrovství MRS Open přeloženo na 17.6. revír Jihlava 5C.
igor: Májový pohár - Květoňov - snížené startovné - 300,- Kč.
Luboš: Doplněny výsledkovky a propozice a je aktuální Žebříček (!) (!) (!)
Luboš: ODKAZY aktualizovány o propozice na Mistrovství MRS open a Doubrava cup a výsledky z polského závody Moszczanica cup (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ přidány propozice pro Jarní Květoňovský pohár a taky Jihlavský pohár. Do JUNIORSKÉ sekce přidány propozice pro Pohár města Bojkovic (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Jestřabický maraton dvojic a taky výsledky z letošních prvních dvou závodů (!) (!) (!)
veteran: Vzhledem k menšímu počtu přihlášených dvojic na Skalička Cup rušíme skupiny A a B, chytat budou všichni najednou. (!) J.Adam.
Luboš: Aktualizována složka DOKUMENTY - platný termínový kalendář a SaZ Řád (!) (!) (!)
Luboš: Jsou volné místa na závod dvojic na Skaličce. Brzy nebudou, kdo chce jet, přihlašujte na čísle: 605906093 (!)
Luboš: Dostaly se k nám první propozice na Pepíkovskou mušku (!) Naleznete v odkazech
Luboš: Moc děkujeme, bylo nám potěšením :) příště zase naviděnou
IgorP: Chtěl bych tímto poděkovat pánům Luboši Rozovi, Igoru Slavíkovi a Vítu Pavlackému za bezvadné přednášky a ukázky vázání na muškařském semináři v UH. Při jejich vystoupeních jsem se opět utvrdil v názoru, že borci, kteří něco opravdu umí, jsou ochotní, vstřícní a komunikativní lidé. Ještě jednou díky. :)
Tony: Tak když to není možné pod článkem "Komentář....", tak alespoň touto formou vyjadřuji podporu. Tony
Milan: Článek Milana Hladíka byl stažen, ale s jeho svolením je k přečtení na stránkách MK Bojkovice, kde není možnost diskutovat.
Luboš: Přidány a zapsány do žebříčku výsledky ze závodů Nebesák, Polička, Poslední pohár Květoňov a BLM. Žebříček by měl být tedy aktuální a měly by tam být všechny výsledky, co nám přišly (!) (!) (!)
Milan Hladík: Ahoj, minulý pátek jsme vysadil metrák a ve čtvrtek před Posledním pohárem vysadíme dva metráky kilových ryb a dva metráky třicetidekových, tak by to mohlo být celkem dobrý, tak kdo si chce ještě před zimou zazávodit, napište Davidovi, poslední volná místa ještě máme
David Říha: už se těším, až vyjde článek od vítěze podzimní Poličky :-)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Poslední pohár 2016 na Květoňově (!) (!) (!)
Luboš: Do odkazů přidány všechny výsledkovky co jsme obdrželi. pokud tam něco chybí, za včasu pošlete nebo reklamujte, občas nám něco uteče (!) (!) (!)

Chat pouze pro registrované! Registrovat oder Přihlásit


 
Mistrovství světa 2017 - Slovensko
Napsal uživatel Luboš Roza   
Pátek, 25 Srpen 2017 06:41

alt


Tak nám začíná každoroční klání o trůn nejlepší muškařské země na Světě. No a protože letos jedu, tak Vám budu zase přinášet aktuální info a jako bonus bude k dispozici i Igor, takže dávky informací snad budou uspokojivé. Určitě sledujde náš kanál na Facebooku, kde budou informace zřejmě nejaktuálnější Výsledek obrázku pro logo facebook

Výprava odjíždí bez trenéra i manažera v 5 lidech/závodnících a to ve složení:

Roman Heimlich

Vojta Ungr

David Chlumský

Tonda Pešek

Luboš Roza

Tři kluci (Roman,Vojta a David) odjíždí v sobotu do dějiště a já s Tondou se z osobních důvodů připojíme až v pondělí. Samotné mistrovství Světa začíná 5.9. a závodní dny jsou 7,8,9.

Lovit se bude na řekách Orava, horní Váh, Belá a Poprad a jedno jezerní kolo se bude konat na krásné nádrži Dědinky z lodí.

Tak nám držte palce, už by to po dvou letech půstu chtělo nějakou medaili a přestože jsme byli zvyklí jen na zlaté, aktuální konkurence je zkrátka tak silná, že jakákoliv medaile mezi 32 týmy by byla velkým úspěchem a my u děláme vše co umíme, abychom si na ten úspěch za sáhli.

Poděkování patří ČRS a MRS, firmě Hanák Competition, Tommi-fly a za mě a Igora ještě firmě Ortlieb v zastoupení Azub.

______________________________________________________________________________

29.8.2017

Tak jsme tady dva dny. Kluci od soboty a já s Tondou od pondělí. Máme trochu nakřáplého Romana ale on to pak dožene, takže zatím kurýruje. V neděli si kluci dali Belou startem a včera Poprad dole. Na Belé se chytají ryby od místa, někde se nechá chytit spousta ryb z jednoho místa a někde v krásném místě skoro nic. Ryby hodně okolo 20cm takže se bude hodně přesně měřit. Celkově zatím situace s organizací strašná. Dnes jsme od rána sháněli povolenky a do vody vlezli až ve 3 odpoledne. Najednou prostě došly! Prostě nejsou. Na horním Popradu prej mají být až v pátek. Povolenka = kus papíru. Je pravda, že se to nedalo čekat, že se prodá tolik povolenek, když přijede 200lidí… Trénovat můžete v místech ofiko tréninkové části, což vlastně vědí jen místní guidi a domácí. Na ofi webu jsou tyto úseky jako oficiální tréninkové. Na Dědinkách se vesele chytá, i když prej měl být zákaz 14 dnů před MS. Cedule nikde žádná. A další a další úsměvné postřehy, ale tak pro nás opravdu jen k pousmátí, protože když už jsme z několika stran slyšeli, že pro nás chtějí iba dobre, tak jsme se pobavili. Budeme dál střádat postřehy a ono se to vyrýsuje postupem času. Snad trefíme některý den dobrou Oravu, tam je asi nejvíc co zkoušet. Jinak urputně vážeme tělíčka z nití od Tommi-fly, což tady funguje bezva. A teď mi Datel donesl flamendr od Aldy Diváckého takže končím a jdeme se nadlábnout.

alt

alt