přihlášeníMuškařské závody.cz
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Zapnuto/Vypnuto Smajlíci Historie FAQ Kide Chat

Poslední Pred 6 dny

Luboš: Do DOKUMENTŮ jsme vložili konečný žebříček 2017 a taky předběžný TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 2018 (!) (!) (!) :)
Luboš: První propozice na Pepíkovskou mušku, závod dvojic ve Skutči, jsou k nahlédnutí v ODKAZECH (!) (!) (!)
igor: Říčanská muška se v sobotu 21. 10. 2017 ruší. Nedostatečný zájem závodníků. :/
Luboš: Propozice na ŘÍČANSKOU MUŠKY naleznete v ODKAZECH (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Memorial Zdendy Forchtsama (!) (!) (!)
Luboš: V dokumentech naleznete propozice na MMZ a Nebesák (!) (!) (!) Výsledky aktualizovány a žebříček postupně doplníme :)
Luboš: Závody na Otavě - Janusův Memoriál a Západočeský pohár jsou kvůli absenci závodníků a kvalitě vody ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na I.ligu podzimní kolo nalezente v ODKAZECH (!) (!) (!)
Vojta Ungr: Ahoj kolegové muškaři! Chtěl bych Vás informovat o tom, že jsou ještě volná místa na dva víkendové závody - Janusův memoriál a Západočeský pohár na řece Otavě, pořádané o víkendu 19. - 20.8.2017. Propozice najdete v odkazech/propozice. Jedná se o dva samostatně bodované závody ;) Přihlásit se můžete u Martina Vlka (sobotní závod) a Pepy Kanty (nedělní závod)! Těším se na videnou ;)
Luboš: Půlka sezóny je za námi a tak tady máte aktuální žebříček a doplněné propozice (!) :)
Luboš: (!) (!) (!) HANAK OPEN (!) (!) (!) Vážení kolegové kamarádi, na této adrese «link» najdete aktualizovaný seznam přihlášených týmů, kdo nezaplatí do konce června, bude nahrazen náhradníky.
Luboš: Doplněny všechny dostupné propozice a výsledky a žebříček je aktuální (!) (!) (!)
Tony: POZOR ZMĚNA!!! Mistrovství MRS Open přeloženo na 17.6. revír Jihlava 5C.
igor: Májový pohár - Květoňov - snížené startovné - 300,- Kč.
Luboš: Doplněny výsledkovky a propozice a je aktuální Žebříček (!) (!) (!)
Luboš: ODKAZY aktualizovány o propozice na Mistrovství MRS open a Doubrava cup a výsledky z polského závody Moszczanica cup (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ přidány propozice pro Jarní Květoňovský pohár a taky Jihlavský pohár. Do JUNIORSKÉ sekce přidány propozice pro Pohár města Bojkovic (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Jestřabický maraton dvojic a taky výsledky z letošních prvních dvou závodů (!) (!) (!)
veteran: Vzhledem k menšímu počtu přihlášených dvojic na Skalička Cup rušíme skupiny A a B, chytat budou všichni najednou. (!) J.Adam.
Luboš: Aktualizována složka DOKUMENTY - platný termínový kalendář a SaZ Řád (!) (!) (!)
Luboš: Jsou volné místa na závod dvojic na Skaličce. Brzy nebudou, kdo chce jet, přihlašujte na čísle: 605906093 (!)
Luboš: Dostaly se k nám první propozice na Pepíkovskou mušku (!) Naleznete v odkazech
Luboš: Moc děkujeme, bylo nám potěšením :) příště zase naviděnou
IgorP: Chtěl bych tímto poděkovat pánům Luboši Rozovi, Igoru Slavíkovi a Vítu Pavlackému za bezvadné přednášky a ukázky vázání na muškařském semináři v UH. Při jejich vystoupeních jsem se opět utvrdil v názoru, že borci, kteří něco opravdu umí, jsou ochotní, vstřícní a komunikativní lidé. Ještě jednou díky. :)
Tony: Tak když to není možné pod článkem "Komentář....", tak alespoň touto formou vyjadřuji podporu. Tony
Milan: Článek Milana Hladíka byl stažen, ale s jeho svolením je k přečtení na stránkách MK Bojkovice, kde není možnost diskutovat.
Luboš: Přidány a zapsány do žebříčku výsledky ze závodů Nebesák, Polička, Poslední pohár Květoňov a BLM. Žebříček by měl být tedy aktuální a měly by tam být všechny výsledky, co nám přišly (!) (!) (!)
Milan Hladík: Ahoj, minulý pátek jsme vysadil metrák a ve čtvrtek před Posledním pohárem vysadíme dva metráky kilových ryb a dva metráky třicetidekových, tak by to mohlo být celkem dobrý, tak kdo si chce ještě před zimou zazávodit, napište Davidovi, poslední volná místa ještě máme
David Říha: už se těším, až vyjde článek od vítěze podzimní Poličky :-)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Poslední pohár 2016 na Květoňově (!) (!) (!)
Luboš: Do odkazů přidány všechny výsledkovky co jsme obdrželi. pokud tam něco chybí, za včasu pošlete nebo reklamujte, občas nám něco uteče (!) (!) (!)
Luboš: Vyhlášeno nové výběrové řízení na státní trenéra muškařské reprezentace. Přihlášku naleznete zde: «link» (!) (!) (!)
igor: Uveřejněny propozice na podzimní Poličku.
tomas787: Závody O Pohár Knápek Hooks Nebesák se budou konat v sobotu 22.10. 2016
Luboš: (!) (!) (!) Závody VELKÁ CENA SEVERNÍ MORAVY na nádrži Skalička jsou ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Přidány propozice pro lodní kolo Svatováclavského poháru. Můžete se vyjádřit, co si o letošní změně s lodním sektorem myslíte. Zároveň vloženy propozice na Nebesák. «link» (!)

Chat pouze pro registrované! Registrovat oder Přihlásit


 
Mistrovství světa 2017 - Slovensko
Napsal uživatel Luboš Roza   
Pátek, 25 Srpen 2017 06:41

alt


Tak nám začíná každoroční klání o trůn nejlepší muškařské země na Světě. No a protože letos jedu, tak Vám budu zase přinášet aktuální info a jako bonus bude k dispozici i Igor, takže dávky informací snad budou uspokojivé. Určitě sledujde náš kanál na Facebooku, kde budou informace zřejmě nejaktuálnější Výsledek obrázku pro logo facebook

Výprava odjíždí bez trenéra i manažera v 5 lidech/závodnících a to ve složení:

Roman Heimlich

Vojta Ungr

David Chlumský

Tonda Pešek

Luboš Roza

Tři kluci (Roman,Vojta a David) odjíždí v sobotu do dějiště a já s Tondou se z osobních důvodů připojíme až v pondělí. Samotné mistrovství Světa začíná 5.9. a závodní dny jsou 7,8,9.

Lovit se bude na řekách Orava, horní Váh, Belá a Poprad a jedno jezerní kolo se bude konat na krásné nádrži Dědinky z lodí.

Tak nám držte palce, už by to po dvou letech půstu chtělo nějakou medaili a přestože jsme byli zvyklí jen na zlaté, aktuální konkurence je zkrátka tak silná, že jakákoliv medaile mezi 32 týmy by byla velkým úspěchem a my u děláme vše co umíme, abychom si na ten úspěch za sáhli.

Poděkování patří ČRS a MRS, firmě Hanák Competition, Tommi-fly a za mě a Igora ještě firmě Ortlieb v zastoupení Azub.

______________________________________________________________________________

29.8.2017

Tak jsme tady dva dny. Kluci od soboty a já s Tondou od pondělí. Máme trochu nakřáplého Romana ale on to pak dožene, takže zatím kurýruje. V neděli si kluci dali Belou startem a včera Poprad dole. Na Belé se chytají ryby od místa, někde se nechá chytit spousta ryb z jednoho místa a někde v krásném místě skoro nic. Ryby hodně okolo 20cm takže se bude hodně přesně měřit. Celkově zatím situace s organizací strašná. Dnes jsme od rána sháněli povolenky a do vody vlezli až ve 3 odpoledne. Najednou prostě došly! Prostě nejsou. Na horním Popradu prej mají být až v pátek. Povolenka = kus papíru. Je pravda, že se to nedalo čekat, že se prodá tolik povolenek, když přijede 200lidí… Trénovat můžete v místech ofiko tréninkové části, což vlastně vědí jen místní guidi a domácí. Na ofi webu jsou tyto úseky jako oficiální tréninkové. Na Dědinkách se vesele chytá, i když prej měl být zákaz 14 dnů před MS. Cedule nikde žádná. A další a další úsměvné postřehy, ale tak pro nás opravdu jen k pousmátí, protože když už jsme z několika stran slyšeli, že pro nás chtějí iba dobre, tak jsme se pobavili. Budeme dál střádat postřehy a ono se to vyrýsuje postupem času. Snad trefíme některý den dobrou Oravu, tam je asi nejvíc co zkoušet. Jinak urputně vážeme tělíčka z nití od Tommi-fly, což tady funguje bezva. A teď mi Datel donesl flamendr od Aldy Diváckého takže končím a jdeme se nadlábnout.

alt

alt