přihlášeníMuškařské závody.cz
Banner
Banner
Banner
Banner
Zapnuto/Vypnuto Smajlíci Historie FAQ Kide Chat

Poslední Pred 15 měsíci

Luboš: Přidány propozice na Boat cup 2018 a taky na II.ligu skupiny A - jarní kolo (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na závod Doubrava cup 2018 naleznete v odkazech (!) (!) (!) «link»
Luboš: (!) (!) (!) POZOR, ZÁVOD PEPÍKOVSKÁ MUŠKA ZRUŠEN, z důvodu ledu (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete další propozice, tentokrát na Hanák Open 2018!!! «link» (!) (!) (!)
Luboš: V ODKAZECH naleznete aktuální PROPOZICE (!) (!) (!)
Luboš: Do DOKUMENTŮ jsme vložili konečný žebříček 2017 a taky předběžný TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 2018 (!) (!) (!) :)
Luboš: První propozice na Pepíkovskou mušku, závod dvojic ve Skutči, jsou k nahlédnutí v ODKAZECH (!) (!) (!)
igor: Říčanská muška se v sobotu 21. 10. 2017 ruší. Nedostatečný zájem závodníků. :/
Luboš: Propozice na ŘÍČANSKOU MUŠKY naleznete v ODKAZECH (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Memorial Zdendy Forchtsama (!) (!) (!)
Luboš: V dokumentech naleznete propozice na MMZ a Nebesák (!) (!) (!) Výsledky aktualizovány a žebříček postupně doplníme :)
Luboš: Závody na Otavě - Janusův Memoriál a Západočeský pohár jsou kvůli absenci závodníků a kvalitě vody ZRUŠENY (!) (!) (!)
Luboš: Propozice na I.ligu podzimní kolo nalezente v ODKAZECH (!) (!) (!)
Vojta Ungr: Ahoj kolegové muškaři! Chtěl bych Vás informovat o tom, že jsou ještě volná místa na dva víkendové závody - Janusův memoriál a Západočeský pohár na řece Otavě, pořádané o víkendu 19. - 20.8.2017. Propozice najdete v odkazech/propozice. Jedná se o dva samostatně bodované závody ;) Přihlásit se můžete u Martina Vlka (sobotní závod) a Pepy Kanty (nedělní závod)! Těším se na videnou ;)
Luboš: Půlka sezóny je za námi a tak tady máte aktuální žebříček a doplněné propozice (!) :)
Luboš: (!) (!) (!) HANAK OPEN (!) (!) (!) Vážení kolegové kamarádi, na této adrese «link» najdete aktualizovaný seznam přihlášených týmů, kdo nezaplatí do konce června, bude nahrazen náhradníky.
Luboš: Doplněny všechny dostupné propozice a výsledky a žebříček je aktuální (!) (!) (!)
Tony: POZOR ZMĚNA!!! Mistrovství MRS Open přeloženo na 17.6. revír Jihlava 5C.
igor: Májový pohár - Květoňov - snížené startovné - 300,- Kč.
Luboš: Doplněny výsledkovky a propozice a je aktuální Žebříček (!) (!) (!)
Luboš: ODKAZY aktualizovány o propozice na Mistrovství MRS open a Doubrava cup a výsledky z polského závody Moszczanica cup (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ přidány propozice pro Jarní Květoňovský pohár a taky Jihlavský pohár. Do JUNIORSKÉ sekce přidány propozice pro Pohár města Bojkovic (!) (!) (!)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Jestřabický maraton dvojic a taky výsledky z letošních prvních dvou závodů (!) (!) (!)
veteran: Vzhledem k menšímu počtu přihlášených dvojic na Skalička Cup rušíme skupiny A a B, chytat budou všichni najednou. (!) J.Adam.
Luboš: Aktualizována složka DOKUMENTY - platný termínový kalendář a SaZ Řád (!) (!) (!)
Luboš: Jsou volné místa na závod dvojic na Skaličce. Brzy nebudou, kdo chce jet, přihlašujte na čísle: 605906093 (!)
Luboš: Dostaly se k nám první propozice na Pepíkovskou mušku (!) Naleznete v odkazech
Luboš: Moc děkujeme, bylo nám potěšením :) příště zase naviděnou
IgorP: Chtěl bych tímto poděkovat pánům Luboši Rozovi, Igoru Slavíkovi a Vítu Pavlackému za bezvadné přednášky a ukázky vázání na muškařském semináři v UH. Při jejich vystoupeních jsem se opět utvrdil v názoru, že borci, kteří něco opravdu umí, jsou ochotní, vstřícní a komunikativní lidé. Ještě jednou díky. :)
Tony: Tak když to není možné pod článkem "Komentář....", tak alespoň touto formou vyjadřuji podporu. Tony
Milan: Článek Milana Hladíka byl stažen, ale s jeho svolením je k přečtení na stránkách MK Bojkovice, kde není možnost diskutovat.
Luboš: Přidány a zapsány do žebříčku výsledky ze závodů Nebesák, Polička, Poslední pohár Květoňov a BLM. Žebříček by měl být tedy aktuální a měly by tam být všechny výsledky, co nám přišly (!) (!) (!)
Milan Hladík: Ahoj, minulý pátek jsme vysadil metrák a ve čtvrtek před Posledním pohárem vysadíme dva metráky kilových ryb a dva metráky třicetidekových, tak by to mohlo být celkem dobrý, tak kdo si chce ještě před zimou zazávodit, napište Davidovi, poslední volná místa ještě máme
David Říha: už se těším, až vyjde článek od vítěze podzimní Poličky :-)
Luboš: Do ODKAZŮ vloženy propozice na Poslední pohár 2016 na Květoňově (!) (!) (!)
Luboš: Do odkazů přidány všechny výsledkovky co jsme obdrželi. pokud tam něco chybí, za včasu pošlete nebo reklamujte, občas nám něco uteče (!) (!) (!)

Chat pouze pro registrované! Registrovat oder Přihlásit


 
Můj pohled na mistrovství světa 2014 - díl druhý a poslední
Napsal uživatel Igor Slavík   
Pátek, 11 Červenec 2014 12:43

Chtěl jsem jít na ryby. Ale hodně prší, tak jsem se dostal k restu, který tlačím před sebou. Pokračování mého pohledu na MS 2014.

 

Skončili jsme u losu. Další den byl oficiální trénink. Podle rozpisu se střídaly lodě. Na vyrovnávačku chtěl každý tým, na řeku šlo jen pár závodníků. Taky se nám během tréninku solidně rozpršelo, takže spousta závodníků se věnovala dovazování mušek a soustředění se na vlastní závody. Atmosféra trochu houstla. Už nebylo tolik smíchu, byla nervozita.

Hodně se řešilo, jak naložit se sektorem III. Boční přítok Vltavice pod Herbertovem Vltavu kalil, takže štonty od 14 výš, resp. níž, byly těžko chytatelné. Nakonec se hlavní organizátor Milan Hladík po poradě s Tomášem Starýchfojtů a Martinem Musilem rozhodl úseky nezkracovat a nechat původní vytyčení. Dobré rozhodnutí. Ale říkejte to třeba Davidovi Chlumskému...


Vyprovázení

 

Na sektoru V. je to už jedno. Tam byla kalná všechna místa.

Byl pátek ráno a šlo se na to. Sraz u autobusů. Plácání, přání hodně štěstí. To budou potřebovat hlavně závodníci na sektoru 3. Spodek je kalný, takže se každý modlí, aby dostal 1-13. Čísla štontů se dozví závodníci až v autobuse. Celý proces po losování - matice, tisk a následné zalepení do obálek má na starosti generalita FIPS Mouche. To zmiňuji, protože následovaly velké zmatky v obálkách, losech. Závodníci stejných zemí měli chytat po sobě atd. Opravdu velkej galimatyáš. Nakonec se to podařilo ustát, ale bylo to hraniční.

Takže napětí v buse směřující na sektor III. David bohužel slyší, že jde dolů, tzn. do kaliska. Bojoval hrdinně a nakonec uválčil za 9 ryb skvělou 14. A jak už bylo zmíněno, tento los jej stál radikálně vyšší umístění. Ale Davidův čas ještě přijde. :)

Tonda skvěle v Čerťácích - proudníčci jej podrželi, Luboš trošku slabší z lodi - není zvyklej na dvojky na jezeře ;), Pavel nekompromisní na Květáku a Tomík excelentní výkon v kalisku nejnižšího sektoru - 11 ryb a tloušť 48 na nymfu. Hezký začátek.

Po sektorech: I. (Čerťáky) Tonda - 5. - 43 ryb, II.(Vyrovnávačka) Luboš - 2. 15 ryb, III. (Vltava - Vyšší Brod - Rožmberk) David - 14. - 9 ryb, IV. (Květoňov) Pavel - 2. - 24 ryb, V. (Vltava pod Rožmberkem) Tomáš - 1. - 11 ryb. Skvělý týmový výsledek. Davidovu ztrátu ostatní smazali.

Tony v Čerťácích

 

David v kalné voděOběd v Lesance a šlo se na odpolední kolo. Sektory na "velké" Vltavě začínaly dřív a později. Kvůli vodákům. Takže byl čas pokrýt více závodů. Dobré pro mě. Začal jsem u Tomíka. S ním jsem natočil videjko - "když jeden pásek nestačí", ve kterém mu sekundoval Lukáš Jahn. U tohoto kluka se musím zastavit. Možná některé z nás překvapilo jeho nominování do role náhradníka. S odstupem musím říct, že to byl skvělý Tomův tah. Lukáš se své role náhradníka zhostil s vtipem a přehledem. Byl oporou klukům v Čerťácích a vůbec byl skvělým borcem do party.


Lukyn - náhradník jak se patří

 

Zpět Tomovi Cieslarovi. Zase bodovali proudníčci, brození po rantl, výkon excelentní. Jak jinak. Horním číslům - 1 a 2 se konkurovat nedalo. Nakonec Tom vybojoval s 51 rybama skvělou 4. Tonda stabilní výkonost, Luboš měl tolik diváků, že jsem si připadal jak na hokeji a ne na muškaření, David na Květáku hezká trojka - asi se projevil zklidňující vliv Terezky jako sektorové rozhodčí, Pavlík v kakau skvělá osmička.


Po sektorech: I. Tomáš - 4. - 51 ryb, II. Tonda - 6. - 6 ryb, III. Luboš - 4. - 33 ryb, IV. David - 3. - 18 ryb, V. Pavel - 8. - 16 ryb. Opět skvělý týmový výsledek. Ale v tomto kole hodně zabrali Francouzi, kteří to rozhodně nechtěli po špatném prvním kole zabalit. Po prvním dnu jednoznačné první místo pro tým, ale s velkým tlakem ve druhém kole od Francouzů. Dva naši v top ten, další dva do 15. místa. Smolař na los - Dave 33.


Tomáš Cieslar

 

Luboš v boji

 

Lubošova rodina přijela fandit


Já měl ještě povinnosti při postprodukci videa. Už jsem o tom mluvil, psal. Příjemná spolupráce s Ludvík Production. A pak zpět na hotel.

Čekalo se na výsledky. Počítali starší pánové a podle toho to vypadalo. Zkrátka výsledky byly téměř v jednu po půlnoci. Dobře udělal ten, který šel spát, protože byly za námi teprve dvě pětiny závodu a jak se říká v Bojkovicích: "Zajíci se počítají po honu..."

 

Najdi Tondu


Sobota dopoledne - Pája předvedl fantastický výkon na spodní části Čerťáků. Diváci na vlastní oči viděli ze silnice, jak laserovým pohledem monitoroval celý úsek a jako terminátor s takovým tím červeným zaměřovačem zacílil každou rybku a tu taky odlovil. Myslím si, že opravdu po jeho představení na tomto beatu nebylo nechycené ryby.

Tomáš na vyrovnávačce hezký výkon, Tony opět trochu smolný los, protože toto rozdvojení nad Veverkama nepatří k nejlepším, vydřel 10., kdy jeho osobní supervisor Jason Liverst uznale pokyvoval hlavou. Ostatně všichni supervisoři - dohližitelé na domácí tým pěli ódy na naše závodníky. Luboš na Květáku nekompromisní jednička, kterou všichni čekali. U Lubika mě jeho jezerní suverénost občas irituje. Zvláště když vím o jeho stylu téměř všechny detaily, ostatně jako skoro všichni, protože Luboš nedělá velké tajnosti. Ale klobouk dolů, že to zas a znovu dokáže proměnit. A David se už definitivně oklepal a vsítil 28 ryb a obsadil v 3. kole 4. místo.


Po sektorech: I. Pája - 7. - 31 ryb, II. Tomáš - 8. - 12 ryb, III. Tony - 10. - 24 ryb, IV. Luboš - 1. - 16 ryb, V. David - 4. - 28 ryb. V tomto kole zase skvělý týmový výsledek. Tým ve třetím kole druhý. Překvapivě Angličani šli toto kolo před nás . Francouzi v těsném závěsu.


Pája odebírá rybu za rybou

 

Tonda podběrákuje

 

High five s Lukynem

 

Sobota odpoledne - David naplno rozjel svoje představení v Čerťácích. Sám v sobě objevil netušené schopnosti - chůzi po vodě. I on zde měl početnou diváckou družinu. Se zatajeným dechem jsme sledovali jeho tanec z kamene na kámen. Opravdu silný zážitek.

Pavel udržel pozice na vyrovnávačce, kde opravdu nemile dotírali Frantíci. Dělal jedenáctku se sedmi rybama, když se sedmi se dělala i čtverka. Bohužel velikost je někdy důležitá.

Tomáš předvedl dechberoucí výkon u železňáku. Na nymfu odebíral rybu za rybou. Cepy - díky, kterým přechytal Grega (Fr.), který měl o šest ryb více!

Tony - naše jistota a šestka na Květáku.

A Luboš za pět na spodním úseku velké Vltavy. Nebyl jsem tady celou dobu, takže nemůžu jednoznačně hodnotit celé kolo. Ale musím říct, že se mně ta část výkonu, kterou jsem sledoval, moc nelíbila. Na Lubošovi byla patrná velká nervozita. Místo nahrávalo tomu, že jej mohlo pozorovat velké množství diváků. Na toto ostatně trenér Tomáš Starýchfojtů kluky upozorňoval už před mistrovstvím. Jsme doma, budou tady známí, diváci, kamarádi... Ale jak říká tenistka Martina Navrátilová: "Není důležité, jak hraješ, když hraješ dobře. Důležité je, jak hraješ, když hraješ špatně." Jinými slovy Lubik uválčil pětku a ta jej zase posunovala za jeho snem. Dlužno podotknout, že Luboš v tomto kole pochytal taky cepy, protože přechytal s 23 rybami dva lidi se 24 a jednoho dokonce se 26 (Valerio, It.).

Po sektorech: I. David - 3. - 46 ryb, II. Pavel - 11. - 7 ryb, III. Tomáš - 5. - 39 ryb, IV. Tony - 6. - 9 ryb, V. Luboš - 5. - 23 ryb.

Tým v tomto kole druhý. Francie o sedm umístění lepší na prvním místě. Celkově tým první s náskokem šestnácti bodů nad Francií. Někdo by řekl, tak to už bylo v pohodě, ale my, kteří jsme si kousali nehty do poslední minuty posledního kola, bychom jej poslali do háje! ;)

Luboš už začíná tušit

 

David, muž netušených schopností

 

Tomáš u železňáku

 

David a letící ryba

 

Tomáš s tečkovaným krasavcem

 

Tomáš pod železňákem

 

Večer nějaké to pivko s Rudi Hegerem a Frantou Hanákem. Ti, kterým o nic nešlo popíjeli. Ostatní sbírali síly na finální bitvu.

 

NEDĚLE

Takže si to shrňme. Naši vedou. O 16. Luboš vede o 2. Tomáš šestý. David patnáctý. Tony osmnáctý, Pavel devatenáctý. Všichni v top twenty.

Na Luboše nehezky dotírali dva Francouzi. Oba velmi fajn kluci - Jean-Guillaume a Sebastian. Ale kamarádství vodsamsáďposamsáď. Družba bude až po závodě. ;) Docela překvapující byla čtvrtá a pátá pozice, které patřily Angličanům. I Slovák Peter Alexovič s naším Tomášem mohli promluvit do medailových bojů.

První začínali kluci na velké Vltavě. Tony dole. Měl hezké místo. Dalo by se říct vyhrávací. Vůbec nevíme, co se dělo, ale prostě ryby padaly takovým způsobem, že na nás na břehu s Tomášem šly mrákoty. Ne tak na Tondu. Ten byl klidnej jak želva. I když asi taky trochu znervózněl po té, co mu spadla devátá!!! ryba v řadě. Nepomáhalo ani zaříkávání v podobě - Tomáš se nedívá na zdolávání, Igor nefotí zdolávání nebo naopak fotí, nikdo nemluví, všichni se otočí... I Jason s námi držel basu. Všechny rituály zklamaly. Ale Tonda je prostě velký muž. Po té, co jsme se s Tomem raději poroučeli na jiná místa, si to v klidu dochytal a udělal suverénní trojku. A jak si skoro vždycky stěžuje, že má malý ryby, tak toto kolo se 23 rybami přechytal i 26, 24... ;) Zde byl velmi smutný Francouz - Sebastien. Los jej opravdu skřípl a on udělal až 22 umístění se 7 rybami. Velký rozestup mezi Tondou a Sebem nám samozřejmě nahrával. Úplně Tondu slyším pronášet: "Borci, já tu věčně nebudu..."

Ale ještě nebyl konec.


Tony sledován trenérem


S jednou ze třiadvaceti


Pavel bojoval paralelně s Tondou na sektoru III. Pavlův výkon vůbec nekoresponduje s jeho vnitřním rozpoložením. Stres měl veliký, ale výkon byl tak profesorský, že to ani neodpovídá jeho věku. Nicméně tento kluk už toho má za sebou taky spoustu, že? ;) Mistr Evropy i světa. Opět s precizností profiltroval celou řeku a ani mu nevadil zkrácený úsek. Se skromností sobě vlastní prohlásil: "Ono to vlastně bylo dobře. Aspoň jsem se více soustředil na kratší úsek." Takže 30 ryb a nádherná pětka a odstup od Francouze Bertranda o tři umístění. Ale to víme teď!!! V ten okamžik jsme věděli kulový a pro některé to byl infarktový stav.

 

Pavlík se vydává na poslední kolo

 

Precizní výkon

 

Další tři sektory chytali zaráz. Vyrovnávačka, Květák a Čerťáky.

Vyrovnávačka a David. Hlušil, dlouhou dobu. Chilan, který s ním byl v lodi, ryby jakž takž přidával. Ne tak David. Nervózně jsme jezdili kolem jezera, Máca si půjčil moje elektrokolo a mapoval situaci. David ale dostal spásný nápad a odjel někam k přítoku do tramtárie a odchytal si tam svých pár proudníčků a udělal skvělou osmičku. Potlesk na otevřené scéně - na silnici u vejrovky (jak říkají Jihočeši ;).

 

Vejrovka

 

Za zmínku stojí, že na vyrovnávačce udělali Francouzi pět!!! jedniček. Neuvěřitelně stabilní a skvělý výkon v jejich podání. Pepík Kanta, který je vozil, by nám měl podat detailní referát. ;) Když jsme u Pepy, rád bych ještě napravil jeden dluh. Pepa trochu pokazil loňské vyhlašování 1. ligy. Všichni volali po "Volejníkovi". A ten přišel na výročním zasedání MSK Bojkovic. Takže Pepa svou chybu napravil a díky za to. ;)

Paralelně s Davidem byl nasazen i Tomáš. Ten měl z Květáku strach. Sýčkoval a sám sebe znervózňoval, že až to hezké nebylo. Možná měl jet na Květák opora Lukáš Jahn s ním. Ale ten zase byl oporou Lubošovi, který držel první místo. Po bitvě každý generál. Tomík ulovil jednu rybku, která mu dala 22. místo. Teď už víme, že jsme si mohli dovolit komfort nuly, ale v ten okamžik nám zprávy od Ivánka Vančury - sektoráka na Květáku - vyháněly tep do hodnot v pravdě nebezpečných.

A s Davidem a Tomášem zároveň lovil i Luboš.

Ráno jsem Lubika potkal. Bílej jak sedma. Bylo jasný, že se blíží okamžik, který se třeba nemusí už nikdy opakovat. Byla patrná nervozita. Ale proto to děláme a jen ti nejlepší se s tímto tlakem dokáží vyrovnat. A taky je potřeba štěstí. Ne, to fotbalové štěstíčko, kterému je potřeba jít naproti. To pravé. Los. A pak to proměnit. To dovedou jen velcí hráči. Můžeme být pyšní, že jich je u nás nemálo.

Zpět - Luboš - bílý jak sedma, určitě nesnídal, tak jak to vždycky dělával Šedik (který dnes má narozky - Šeďo, vše nej!!!). Lubik stál ve vestibulu a čekal na autobus. Těkal očima po hotelu. Říkám mu: "Udělej jedničku a vyhraj." Skoro to splnil, lucky bastard. ;)

Jeho kolo znáte z jeho článku. Skvělý výkon před rotací a štěstí po rotaci. Fenomenální výkon podpořený štěstím. Tak to v našem sportu je. Myslím, že na jeho bravurním výkonu se podepsalo i to "štěstí", že po rotaci měl místo, které nebylo přístupné divákům. Takže prostě osamělá chytačka pouze s rozhodčím a supervisorem. Milan Čubík prorokoval, že pokud se Luboš neobjeví v druhém, nám bližším rameni řeky, tak že to bude dobré. A ono taky jo. Bylo to dobré, ba přímo skvělé.

A Luboš vyšel z vody. Videjko z tohoto okamžiku znáte. Byli jsme všichni dojatí, protože jsme měli tušáka, že je MISTR SVĚTA!!!

Teď ještě ten tým, aby to poskládal.

 

Mistr

 

Chvilku to trvalo, než se výsledky posčítaly, ale už bylo jasné, že zlatý hattrick je tu.

Po sektorech: I. Luboš - 2. -  48 ryb, II. David - 8. - 8 ryb, III. Pavel - 5. - 30 ryb, IV. Tomáš - 22. - 1 ryba, V. Tony - 3. - 23 ryb.

 

Velké uvolnění a radost.

A pak oslava na hotelu, koupačka v bazénu a jízda busem na vyhlášení.

Haka in the bus byla jedním z vrcholů mistrovství, kdy tým Nového Zélandu v čele s Cory Scottem vzdal našim vítězům hold.

 

A Igor řve: "Kdo je nejlepší??!!"

A bus skanduje: "Jirka, Jirka, Jirka, Jirka...!!!"

 

Stupně vítězů, ruky nad hlavou, we are the champions...

Focení.

 

Zpáteční jízda opět s řidičem Jirkou, který nad Čertovou stěnou šmiknul tři busy. V ten okamžik při nás stáli všichni svatí...

 

A pak mejdan na hotelu jehož hlavní hvězdou byl Pája Chybásek.

Rozdání cen od sponzorů Rudi Hegera - Sage ESN a od Franty Hanáka - pruty od Hanák Competition.

 

Rudi, Franta a Lui

 

Tak to bylo mistrovství světa 2014 u nás ve Frymburku.

Pro mnoho závodníků nezapomenutelná akce, protože těžko kdy v budoucnosti bude někdo konkurovat počtem ulovených ryb (9905 + prochytávači).

Všichni s respektektem mluvili o hlavním pořadateli Milanovi Hladíkovi. Klobouk dolů. Zvládl to.

Nemalou měrou mu pomáhal Jirka Pejchar.

 

Já bych chtěl poděkovat holkám Jitce, Báře, Ivě a Janě, které se také podílely na bezproblémovém průběhu šampionátu. Jste šikulky.

A také bych smekl před všemi sektoráky, rozhodčími a boatmeny. Díky chlapi, bez Vás by to nešlo.

 

No a klukům ještě jednou blahopřeji, děkuji za silný zážitek a další příval šedivých vlasů na mé palici.

 

Mistr s mistrem

 

Bus to the ceremony

 

Ceny

 

Zlatá sestavička

 

Stupně vítězů

 


Vítej, zlatý hattricku

 

 

Závěrem pár čísel:

Týmy:

Naši vyhráli stylem start - cíl. Od prvního kola vedli.

 

po 1. kole

1. CZE - CZECH REPUBLIC - součet umístění 24

2. BEL - BELGIUM - 27

3. USA - USA - 29

 

po 2. kole

1. CZE - CZECH REPUBLIC - 49

2. FRA - FRANCE - 70

3. ENG - ENGLAND - 75

 

po 3. kole

1. CZE - CZECH REPUBLIC - 79

2. ENG - ENGLAND - 99

3. FRA - FRANCE - 102

 

po 4. kole

1. CZE - CZECH REPUBLIC - 109

2. FRA - FRANCE - 125

3. ENG - ENGLAND - 134

 

po 5. kole - konečný výsledek

1. CZE - CZECH REPUBLIC - 149

2. FRA - FRANCE - 166

3. ENG - ENGLAND - 184

 

Vývoj po jednotlivých kolech naši:

po 1. kole

5. TOMAS CIESLAR - CZE 1 součet umístění  7400 body 11 počet ryb  472 největší ryba

8. PAVEL CHYBA - CZE 2 20740 24 540

9. LUBOS ROZA - CZE 2 12880 15 440

22. ANTONIN PESEK - CZE 5 24480 43 305

68. DAVID CHLUMSKY - CZE

 

po 2. kole

6. TOMAS CIESLAR - CZE 5 35500 62 472

7. LUBOS ROZA - CZE 6 34300 48 440

13. PAVEL CHYBA - CZE 10 31660 40 540

15. ANTONIN PESEK - CZE 11 29340 49 425

33. DAVID CHLUMSKY - CZE 17 21100 27 600

 

po 3. kole

1. LUBOS ROZA - CZE 7 48600 64 540

9. TOMAS CIESLAR - CZE 13 45860 74 472

13. PAVEL CHYBA - CZE 17 48160 71 540

19. ANTONIN PESEK - CZE 21 44640 73 490

20. DAVID CHLUMSKY - CZE 21 42080 55 600

 

po 4. kole

1. LUBOS ROZA - CZE 12 66100 87 540


6. TOMAS CIESLAR - CZE 18 72960 113 472


15. DAVID CHLUMSKY - CZE 24 68780 101 600


18. ANTONIN PESEK - CZE 27 52580 82 540


19. PAVEL CHYBA - CZE 28 53360 78 540

 

po 5. kole - konečný výsledek

1. LUBOS ROZA - CZE 14 91840 135 540


9. ANTONIN PESEK - CZE 30 70900 105 540


11. DAVID CHLUMSKY - CZE 32 74760 111 600


13. PAVEL CHYBA - CZE 33 73880 108 540


27. TOMAS CIESLAR - CZE 40 73740 114 472

 

 

 

 

Komentáře 

 
# Martin Musil st. 2014-07-12 08:06
Super čtení, Igore. Díky.
 
 
# David Říha 2014-07-14 06:24
pěkně si to sepsal!
 
 
# Igor Slavík 2014-07-14 07:04
Díky Máco, díky Dave. Už chybí jen reakce Šedika a bude to komplet - všichni tři moji věrní čtenáři. ;)

Nicméně včera mně volal jeden z účastníků MS a článek jej prý dojal k slzám. Takže nebylo x hodinové sepisování zbytečné. ;)
 
 
# Fanda Hladik 2014-07-15 11:26
Luxusni cteni, to se da cist furt dokola, diky Igore
 
 
# Tony 2014-07-15 14:48
Igore, díky za pěkné fotky jak z katalogu Simms, takové jsem vždycky chtěl, však víš.... :-)
Tony
 
 
# Jitka Bočková 2014-07-16 18:10
Ta slza, ta málem ukápla. Krásný článek, Igore. O fotkách ani nemluvě...
 Copyright © 2010 Muškařské závody.cz, all rights reserved. Grafika a tvorba Edata.